Onemli Gunler Banner
Sayfa 94/691 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 5524 madde; 745 - 752 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Eğerki ky uygun komisyonlu aracı kurumlarla çalışmış olsalar para babaları bu kadar rahat at koşturamazdı. Bankların Binde 2 gibi saçma bir komisyonla ky leri köşeye sıkıştırıyorlar. Yatırımcılar uygun komisyonla hissenin ritmine ayak uydurmuş olsa , hisseler aşağı yukarı bu kadar rahat gidemezdi.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

2. 3 işlem gününde borsa iyi primledi. Kar satışları gelince bakalım bjkas nasıl tepki verecek. Umarım ters tepki huyuna devam eder.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    - Çok dövdüler hakim bey.

- Söyle evladım. Neerde, ne zaman dövdüler.?

- Bugün dövdüler hakim bey.. 4.06'da dövdüler.

- Eşgallerini tarif edebilir misin.?

- Edemem hakim bey.. her şey çok SİYAH-BEYAZ'dı..

Not: Toplam işlemin %36.85'i 4.06 kademesinde gerçekleşti..

4. Allahtan Beşiktaşın başında Tudor falan yok , linç ederlerdi bu kadar güzel bir kadroyu bu sene ..iç etti

5. 4 Altına düşmedikçe ; Bir Umuttur Yaşamak.

Dirençlerin üstünde kapanışlar yapamadıkça hiç bir hareketin inandırıcı gelmeyecek Beşiktaş YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Beşiktaş yönetim kadar yatırımcısını düdüklemeye çalışan başka bir şirket yok hissenizi aldığım güne lanet olsun

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Al benden de o kadar. Nasıl bir ilk yarı geçirdi. Borsa endeksi nerelere geldi. Kağıtta %20 zarar var. Beşiktaş yüzünden bu yıl bana çok pahallıya patladı. Bist 20 hisseleri %25-30 getiri sağlarken, başarı gelir daha fazla kazanırız dediğimiz beşiktaş %20 düştü. Düştüğüne mi yanayım kaçırdığım kağıtlara mı bilemiyorum. 4.35 çok iyi kaçış yeriymiş. Kağıdı ayakta tutan şampiyonlar ligi beklentisiydi o de bitti. 2 hafta maçları sakat. sonra 2 hafta devre arası. gitti yine şubata kadar kağıt. Tek sorumlu kağıdı baskılatan veya baskılanmasına izin veren yönetim.

7. saçmaladılar artık, ama yılmak yok, şu anda bjk de tek sıkıntı ligde geri kalması. Avrupada uçmaya devam. Kasa doluyor. Kadro süper. Ligde tekrar 1. liğe oturacaktır...

8. kısa zamanda bjk yi tekrar 4.20 ye zıplatırlar, önemli olan 4.40 üzeri. Bu seviye üzerinde 5 tl olur.

Sayfa 94/691 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •