Sayfa 94/1002 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Viop - XVI

1. bu kadar iyimserlik,hata yaptırır,yarın gıdaları da boşaltırım,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Fed'in swap ve daha sonra açtığı hazine tahvili "repo" pencerelerinden yararlanamayacak ülkeler için IMF ABD'nin de desteği ile yeni bir program düzenlemek üzere. Global dolar baskısının azaltılmasına yönelik bir başka adım. Kısa vadeli bu program neticesinde temeli sağlam olarak ülkelere dolar likiditesi sağlanacak. Bizim açımızdan ise 2 noktanın netleşmesi gerek. Haberde yer alan "temeli sağlam" kelimelerinin tam olarak hangi makro ekonomik göstergeleri kast ettiği ve bu "swap"ın a- herhangi veya hangi teminatları (altın?) gerektireceği b- herhangi bir şarta bağlı olup olmayacağı. EM para birimleri sabah gelen satışın ardından toparlarken (Rand 1% üzerinde primli) TL sabah seansında gördüğü seviyelere yakın bir noktada işlem görüyor.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. Yazdıklarınıza bakınca tek sebep davranıssal, emotional hareketler

YTD
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Yok mu yorumu plan?? Ben mi düşünüyorum bir tek böyle?

Ben suna benzetirim bu tarz hareketleri. Diyelim yarin ulkenin karantinaya girecegini duydun, yapacagin ilk is marketlere hucum etmek ve gida stoklamak olur.

Bu yukselisin bir hikayesi yok. Eger her sey gulluk gulistanlik olsa altin ve dxy yukselmezdi.

Bu kadar sert satisin v cikisi olmamali. Sacma olur. Dunden bugune degisen bir sey yok dunyada.

Hermesj doğru söylüyor eskiden tavan tavan vardı hesap soran yoktu şimdi üçkağıt var hemde alası para kazanmaman için her şeyi yapıyorlar

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    S.aa beyler

Gece seansı benden bu malı alan

Akıllımı yoksa değilmi yarın bakacağım 😊😊

Şimdi ben anlamadım sanadamı kaybettim big

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben suna benzetirim bu tarz hareketleri. Diyelim yarin ulkenin karantinaya girecegini duydun, yapacagin ilk is marketlere hucum etmek ve gida stoklamak olur.

Bu yukselisin bir hikayesi yok. Eger her sey gulluk gulistanlik olsa altin ve dxy yukselmezdi.

Bu kadar sert satisin v cikisi olmamali. Sacma olur. Dunden bugune degisen bir sey yok dunyada.
    18.000 dowdan beri bu çıkış saçma diyorsunuz

23.000 oldu ...
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

8.  Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    Şimdi ben anlamadım sanadamı kaybettim big
    Nasıl abey anlamadım

Benle iddaamı girdin

500 TL mi vereceksin bana 😊😊😊

Sayfa 94/1002 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz