Sayfa 94/677 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 5411 madde; 745 - 752 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Saol kardeş var mı beklentin neden tavan sence bu

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Herkes dökülmüş gitmiş kalanlar iyi para kazanacak inşallah bu hareket daha başlangıçtır

4.  Alıntı Originally Posted by etiler Yazıyı Oku
    Saol kardeş var mı beklentin neden tavan sence bu
    408 bin oldu.
    Neden tavan bilemem aganın biri dalmıştır. Yilda bir ike kere yaptıgıni yaparsa yarın öbürgün geldiģi yere iner yok niyetleri ciddiyse ekimdeki zirvesini onu da geçerse geçen yıl bu zamanki zirveyi deneyebilir. Tavana yakın ben de dene amaçlı sembolik bir miktar aldım. Bakalım hayırlısı.
    Yurt dışı yatırımlar hisseye eleman çekmiş de olabilir. Zamanında payasli demirci ile istanbullu galerici millettin eline vermişti.(biri de bendim) Güven kazanır uzun vade hesaplı ağalar gelirse yukarı taşıyabilirler yoksa zor. Güven veren ni kaģıt değil.Kendi şahsi görüşlerimdir. Kimseyi etkilemek istemem.

5. Operasyon yiyip uzunca süre belini doğrultamayan ama şirketin durumu da iyileştikçe guven tazeleyen ve güzel prim yapan hisseler de var onlardan biri olabilirse umut vaadedebilir.

6. https://i.hizliresim.com/2EGPpd.png

pasta

ak yatırım baya bi yatırımcı çekmiş tahtaya

7. Ben bu gün mali kaptirdim. Hayirlisi olsun.Birazda buralardan alan kazansin.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar dikkatli olun hafta sonu hisseyi pazarladılar sosyal medyada marbas va a1 acikci kaldı hisseyi aşağı çekmek istediler yapamadılar ondan dolayi bence dikkat edin derim

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 94/677 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •