Onemli Gunler Banner
Sayfa 94/1122 İlkİlk ... 448492939495961041441945941094 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    MK Mevduat karsiligi demek.
    Fayizi dusuk bulan bu sekilde daha yuksek getiri saglar.
    Isgyo spotta alir.
    Vadelide satar.
    Risksiz getiridir..
    Syg,
    risksiz getiri diye bir şey yok. teminatı tamamlayamazsan vade sonu uzlaşmadan önce pozisyonu zararla bile kapatmak zorunda kalabilirsin.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,489
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    risksiz getiri diye bir şey yok. teminatı tamamlayamazsan vade sonu uzlaşmadan önce pozisyonu zararla bile kapatmak zorunda kalabilirsin.
    Tamam gusel kardesim sen haklisin.
    Sen haklisin deyince kavga cikmaz derler atalarimiz
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tamam gusel kardesim sen haklisin.
    Sen haklisin deyince kavga cikmaz derler atalarimiz
    Syg,
    öyle risksiz yazınca , konu hakkında yeterli ilmi ve bilimi bilgisi olmayan yurt paydaşı risksizmiş der , tevessül eder, sonra feci zararla yerine oturur tansiyonu düşer. ayranına iki kertik tuz eksen gene fayda etmez.

ayriyetten kavga niye çıksın ki , fikrimi kelime öbekleri ile arz eyledim netekim , hepsi bu deyu*

* hamza sütbıyık
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Fruko gazoz alın çok değerlenecek.yemekte içersiniz

5.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    öyle risksiz yazınca , konu hakkında yeterli ilmi ve bilimi bilgisi olmayan yurt paydaşı risksizmiş der , tevessül eder, sonra feci zararla yerine oturur tansiyonu düşer. ayranına iki kertik tuz eksen gene fayda etmez.

ayriyetten kavga niye çıksın ki , fikrimi kelime öbekleri ile arz eyledim netekim , hepsi bu deyu*

* hamza sütbıyık
    Okuduk inceledik risksiz işte ..yani teminat tamamlayıp yoluna devam edersen hersekilde o getiri oluyorsa tamamdır..ona bakarsanız 1 aylık mevduatı da para lazım olunca 15. Günde bozarsan faiz yanar o da riskli o zaman

6. 29 Nisanda Odeabank enflasyona endeksli hesap dönüşünde elimdeki tl'yi başka yatırım araçlarına yönlendireceğim önerisi olan varmı alternatiflere açığım.
    Gram gümüş
    Gram Altın
    Sterlin tarzı sepet yapmayı düşünüyorum.Kalanı günlük vadeli yapabilirim.Borsa aklımda ancak bir kaç aydır hiç kağıt takibi yapmadım kararsızım

7.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    İşin içinde viop varsa "risksiz" kelimesini kullanmak hatalıdır! Ben anlatmaktan yoruldum, pes ettim:-)

Herkes teminat tamamlarım diyor:-) gundwane nin kulakları çınlasın, anlaşılan herkesten para fışkırıyor:-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    İşin içinde viop varsa "risksiz" kelimesini kullanmak hatalıdır! Ben anlatmaktan yoruldum, pes ettim:-)

Herkes teminat tamamlarım diyor:-) gundwane nin kulakları çınlasın, anlaşılan herkesten para fışkırıyor:-)
    Herkesten para fiskirmakla ne alakası var 200 bin TL lik işlem yapacaksam 100.bin de teminat için ayiririm ..ha derseniz ki kardeş 100 bin TL lik işlem yaparsan yeri gelir 5 milyonluk teminat tamamlama yetmez onu bilemem ..aslında haklısın misal bir kontrat garan teminatı 1.000 TL ...garan 10 lira olduda garan 10 gün tavan yapti 100 liraya geldi ....bu 1.000 TL lik teminat miktarı ne olur bilmek lazim...

Sayfa 94/1122 İlkİlk ... 448492939495961041441945941094 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •