Sayfa 94/898 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 745 - 752 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by serkanctn Yazıyı Oku
    Mal pazarlayan TWİTTER ci ş.sizler konusunda kesinlikle haklısın. Üç gündür MARDİN (@emirelmira) die bi tweet hesabından verdi millete YGYO da YGYO die şimdi ortada yok eleman. Bugün sevdikleriyle ilgilenme günüymüş. Bi haftadır dk ka ayrılmıyodu klavyenin başından

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Size kesinlikle katılıyorum hisseleri millete pazarlıyor. Ihlas grubu sonra silver ygyo euyo etat gibi... sabırsız ky oradan oraya atlıyor ve para eriyor düşen hisseye yorumda yapmıyor ne zaman artarsa tekrar gündeme getiriyor o arada ise ky çoktan zararına veriyor

2. arkadaşlar bence biz onlarla birlikte hareket edemediğimizden kar edemiyoruz. daha 2 gün önce ihlastan çıkıp buna 87 de atladım. gerisini siz getirin. halbuki beklemesini bilseydim 79 dan almış olurdum. veselamm

3.  Alıntı Originally Posted by erzen1971 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bence biz onlarla birlikte hareket edemediğimizden kar edemiyoruz. daha 2 gün önce ihlastan çıkıp buna 87 de atladım. gerisini siz getirin. halbuki beklemesini bilseydim 79 dan almış olurdum. veselamm
    Yok hocam onlarla hareketi felan yok adam sabah akşam 0.86 dan millete verdi gazı verdi gazı. Şimdide utanmadan tepki gösteren birine cevap vermiş 0.36 dan söledim ben o zaman nerdeydiniz diye yüzsüzlükde sınır yok

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yeşilin diğeri üstüne koyarak devam ediyor bu başa sarma derdinde. Dizginlerini tutan çok ******** çıktı normalde kısa da 1.20 denemesi beklerken 74 e emin adımlarla gidiyor. 74 altına sarkarsa nereye varır muamma

5. hocam bunlar madeni bulmuş kendilerince hareket ettiriyorlar. meydanı boş bulmuşlar dolaşımdaki belli başlı hisseile ileri geri yaparak bişeyler yapmaya çalışıyorlar. aslında hisse zaten diplerdeyken ben bütün birikimimle hissedeydim 37 kr maliyet ortalamayla. bunlar dedi diye değil. bunların dediklerini çok sonralar duyar oldum .15000 adet olan hissem 40000 yapmıştım. bu son 2-3 günlük hareketleri beni ters köşe yaptı. birde ihlasla değiş tokuş yaptım bir iki defa.
    yakında birileri bunlardaki malı süpürürse o zaman tadından geçilmez
    yatırım tavsiyesi değildir.

6. mardin haftasonu ygyo süper kapamış grafikte mükemmel felan diye 3-4 tane sadece ygyo grafiği paylaşmıştı. millette pazartesi atladı hemen geçirdiler. ordan oraya atlayıp duruyor. alacağını aldığı zamanda geriye kalanlara sabır diyo anca.

7. malesef bende 87 dn atlayanlardanım. 87 deki malı tek kalemde kaldırdıkları için. nerden bilecektim oyun oynadıklarını

8. Sabretmek lazım sakin olmak lazım

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 94/898 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •