Sayfa 94/992 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Shortladın anlasılan, bu vade shortcular kazanacak bist te
    Bugün endeks yüzde 0.70 artidayken Haziran 3 tane satış varantinda işlem.hacminin büyük kısmını ben yaptım.bugun.
    Varant iyi teminat tamamlama yok mis gibi poz taşı kaldiracta 7

Crediti amma ütmüşler nisan vadede. Evlerden ırak.

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    üstad sosyalleşme daha önceden kalkmıştı yani özelikle bayanlar en azından mahalledeki bir cafeye olmadı çiğköfteciye gidiyim bir değişik foto yükleyim instaya diye cafelerde azda olsun vakit geçirmek.

birde basit iş en azından kendi işimin patronu olurum az ama öz kazanırım mekan sahibi düşüncesi ile açıldı ilk başta.

tabi tutunamadı birçoğu.
    Cafe restaurant'a çok gidenler gözlem yapıyor daha iyisini rahat yapabilirim diye giriyor olabilir. Benim de bazı tanıdıklarım vardı hep bir cafe restaurant aça düşünceleri olurdu. Benim aklımdan hiç geçmedi.

Ülker'in Bizim Restaurant girişmini beğendim ama devam ettirmediler. Her ilçede standart yemek sunan bir zincir restaurant olabilirdi ama yemek işi gerçekte keyif işi olduğundan bu işi de kaliteli, keyifli ve ucuz yapmak mümkün olmadığından bırakmış olabilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bir ara cafe açma tufanı başlamıştı. bir çoğu battı.

üstüne birde bu.
    Ankara'da çok var. Hoşdere taraflarında 4-5 yer ilk aklıma gelenler. Eski bürokrat veya paraya ihtiyacı olmayanlardan evde kös kös oturmaktansa almışlar bir yer kar veya zararına bakmadan takılıyorlar kafalarına göre.

5.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Sağol.
    Buraya gelen pek olmamış.
    Garanti yeniden şortlamaya başlıyacak herhalde.
    Gerçi geçen vadede bayağı dolardan çarpılmış.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bugün endeks yüzde 0.70 artidayken Haziran 3 tane satış varantinda işlem.hacminin büyük kısmını ben yaptım.bugun.
    Varant iyi teminat tamamlama yok mis gibi poz taşı kaldiracta 7
    Yabancıların taşıdığı tahtalar tehlike arz etmeye başladı, düzenli satışları sert satışa dönebilir. Ne kurtarırsak kârdır diye bakmaya başladılar. Tahvilde 8,5 milyar dolar, hissede 23 milyar dolar civarı yabancı kaldı. Nette zarardalar, tcmb rezervini erittikçe panik artıyor yabancı tarafında
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

7.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Ankara'da çok var. Hoşdere taraflarında 4-5 yer ilk aklıma gelenler. Eski bürokrat veya paraya ihtiyacı olmayanlardan evde kös kös oturmaktansa almışlar bir yer kar veya zararına bakmadan takılıyorlar kafalarına göre.
    Evet bu şekilde çok girişmci vardır, eşleri evde oturmaya izin vermiyordur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    yapacaksan bu işten para kazanmak ticari düşünüyorsan paraya kıyacaksın

benim eski komşu yaptı mesela. üniversite karşısı mekanıda süper yaptı.

parası olan giriyor. önünde son model jipler otolar eksik olmaz. peder bank sağolsun
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 94/992 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •