Sayfa 940/992 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Ertelenmiş vergi gideri etkisi 297 milyon.
    Dip Not 24.

2.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Ertelenmiş vergi gideri etkisi 297 milyon.
    Demek ki geçen gün Mehmet Şimşek'in bahsettiği ihracat yapan şirketlere ciddi vergi teşviki buymuş, bravo gerçekten takdir ettim!!!

3. %5 istisna var. Ama oran 20'den 25'e çıkınca enflasyon ortamında erteler eritirim ben bunu fikri çöp olmuş.Ufak tefek hesaplar hep. Ertelenmişleri de tek kalemde sildiler. Neden? 2023 temmuz son tarih çünkü...

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Demek ki geçen gün Mehmet Şimşek'in bahsettiği ihracat yapan şirketlere ciddi vergi teşviki buymuş, bravo gerçekten takdir ettim!!!

4.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Abi dirilene kadar burdayım diye sen dedin ilk inanmıyoruz ama ayrılamıyoruzda hisseden gibi oldu
    Tevekkülsüz sabır kişinin kendisine zulümdür,o yüzden özellikle eski arkadaşlar ve aciliyeti olmayanlar hiç bir şüphesi olmadan inansın ve buralardan sakın malını kaptırmasin., merak etmeyin bu vadiden sonrası everest dağı olacak inşallah.

5. Vadinin dibi neresi ve ne kadar uzun bu vadi Bilinmezlikler içindeyiz. Hisse öngörülemez bir hal aldı son gelişmelerle. Ne olup biteceğini kimse kestiremez bu saatten sonra. Seninle bu dokta işlerini konuşmuştuk hatırlarsan. Orda verilen süre yaklaştı bakalım nasıl bir gelişme olacak. Ordaki hareket burdaki hareketin şifrelerini çözebilir veya çözmez bakalım...

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Tevekkülsüz sabır kişinin kendisine zulümdür,o yüzden özellikle eski arkadaşlar ve aciliyeti olmayanlar hiç bir şüphesi olmadan inansın ve buralardan sakın malını kaptırmasin., merak etmeyin bu vadiden sonrası everest dağı olacak inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Ben inanıyorum bu bilanco döneminin önemsiz oldugunu eski msjlarımdada belirtmiştim kur artışının etkisini sadece parsan değil tüm ihracatcılar 3. ceyrekte görmeye başlayacak. Arka aks kovanı + turboşaft işi + Yeni fabrikanın devreye alınması hepsi 2. çeyrek içinde oldu bu bilancoya hiç bir etkileri olmadı. ve ayrıca bu bilancodada favok yükselmiş sadece vergiden dolayı kar düşmüş oldugundan piyasa kötü algıladı. (inanmakla beraber yüksek borçlar gözümü korkutmuyor değil dönen varlıgı borcundan az borcu ya yeniden yapılandıracak ya da bedelli yapcak şu arsayı satsa şirket düze çikarda kaç vakit geçmiş bir sonuç yok.)

7. Yeni fabrikadan kastın ne rodrigo?

8.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Ben inanıyorum bu bilanco döneminin önemsiz oldugunu eski msjlarımdada belirtmiştim kur artışının etkisini sadece parsan değil tüm ihracatcılar 3. ceyrekte görmeye başlayacak. Arka aks kovanı + turboşaft işi + Yeni fabrikanın devreye alınması hepsi 2. çeyrek içinde oldu bu bilancoya hiç bir etkileri olmadı. ve ayrıca bu bilancodada favok yükselmiş sadece vergiden dolayı kar düşmüş oldugundan piyasa kötü algıladı. (inanmakla beraber yüksek borçlar gözümü korkutmuyor değil dönen varlıgı borcundan az borcu ya yeniden yapılandıracak ya da bedelli yapcak şu arsayı satsa şirket düze çikarda kaç vakit geçmiş bir sonuç yok.)
    Bende inanıyorum, bugün 100 altına alım imkanı verilmesinde emeği olan herkese teşekkür ederim.

Sayfa 940/992 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •