Sayfa 941/965 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951 ... SonSon
Arama sonucu : 7717 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. 2022 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU çıkmış, güzel bir rapor hazırlanmış....!

https://www.yasar.com.tr/tr/images/p...lik-Raporu.pdf
    2 Milyar Dolar

2. https://www.camli.com.tr/urun/biofar...ik-gubre-25-kg

2209116AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Pınar süt firmasınamı ait bu konuda bilgim yok.

3. Tavan olmaz inşallah...!
    2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Tavan olmaz inşallah...!
    .......
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Saha Kurumsal,Pınar Süt için Kurumsal Yönetim Derecelendirme notunu 9,35 olarak teyit etti

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:
    Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş., Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş. için Kurumsal Yönetim Derecelendirme notunu 9,35 olarak teyit etmiştir.
    Türkiye'de Sermaye Piyasası Kurulu lisansı ile kurumsal yönetim derecelendirme faaliyetinde bulunan SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş., Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş.'nin 18.11.2022 tarihinde 9,35 olan Kurumsal Yönetim Derecelendirme notunu 9,35 olarak teyit etmiştir.
    SAHA bu derecelendirme çalışmasında Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) Ocak 2014 tarihinde yayınladığı "Kurumsal Yönetim İlkeleri"ni baz alan metodolojisini kullanmıştır. Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş.'nin kurumsal yönetim ilkelerine verdiği önem, bunu sürekli ve dinamik bir süreç olarak yürütmekteki isteklilik ve bu doğrultuda gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar göz önüne alınarak, şirketin kurumsal yönetim derecelendirme notu aşağıdaki şekilde teyit edilmiştir:
    ANA BAŞLIK NOTLARI
    Pay Sahipleri 88,20 Kamuyu Aydınlatma ve Şeffaflık 95,05 Menfaat Sahipleri 98,33 Yönetim Kurulu 94,14
    Toplam 93,51

Önceki
    Sonraki

''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. Ne zararı var

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Tavan olmaz inşallah...!

7. Aşırı sahipli tahta 2 gun once başladım poz almaya hedefim 6 dolar,mızrak cuvala sıgmaz diye dusunuyorum.Bol şans aynı şeyi teb yatırımdaki eleman da dusunuyor sanırım
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Ne zararı var
    Bir zararı yok elbet.
    2 Milyar Dolar

Sayfa 941/965 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz