Sayfa 941/1011 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: ViOP XLIX

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    eskiden gucci'den jean pentolön almak için mağazaya gidiyordun... artık evinde bir cihazla kıçının başının son halini evdeki yardımcı robotuna taratıp, yapay zeka' ya diyeceksin ki bana 3 adet gucci'den jean pentolön al, eve getirt.. ve hiç bir şeye karışmayacaksın.

Yapay zeka gucci'nin yapay zekası ile halvet olacak , hesabından parayı çekip gucci'ye ödeyecek ... gucci'nin yapay zekası bedenine göre 3 adet jean pentolön'ü paketleyip , drone'a yükleyecek... drone kapına gelecek, evdeki yardımcı robotun teslim alacak , paketi açacacak... sen bu arada odanda don külot modunda yeni jeanini bekliyor olacaksın...

bir zaman sonra araba fabrikalarına da gerek kalmayacak... orada olay şu : içine bilinç yüklenmiş form değiştirebilen materyaller olacak... sen onu satın alacaksın bana araba yap diyeceksin yapay zeka evin garajında 17 dakikada o arabayı imal edip kullanıma hazır hale getirecek...

zaten şu anda elektirikli araçlardaki bu pil teknolojisi bile çok hantal geri bir teknoloji... ne gerek var pile , orada gökyüzünde sonsuz enerji varken... geçenlerde bilim insanları bu enerjinin varlığını daha da anlayabildiler... yukarı baksan zaten oradan enerji akıyor be... şu anda görünen ve toprak altında olan , veya üzeri bilinçli olarak kapatılmış bütün piramitleri bir arada değerlendir koordinatlarına bak hepsi bir şeye göre hizalanmış zaten... zeki varlıklar olmamız gerekirken bir kısmımız primatlaşıyoruz ters giden bir şeyler var.... o şarkı çalasıya ne müjgan kalır ne de sen ağlaşacak... zaman hızlı insan yavaş. mümkün mü ışık hızını yavaşlatmak , bir de bunu düşün ? şenlik dağıldı bir acı yel kaldı bahçede yalnız...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    marmara capital çok başarılı bir fon. geçen ay bu fiyatlardan tekfen toplamaya başlamıştı. portföyün %10'una ulaşmış.

bir de direkt su işi yapan bir şirket veya su isale hatlarını yapan bir şirket lazım. yani inşaatçı olmalı. su atık yönetimi, inşaatı da olur.

bigshort filmini izledikten sonra yıllarca bu fikir kafamda döndü durdu. pınar su hala umduğum kadar büyümedi.

bilen varsa yazsa iyi olur.
    Su hatlarına boru temini yapan BRSAN var. Keza Gaz, petrol borularının tedariğini de yapar. Türkiyede 3-4 adam gibi bu işi yapabilen firmadan biri.

3. Aracı kurum elemanları fazlalaştı bu elamanlar insanın bütün algıları ile oynarlar son 10 sayfa bunun üzerine kurulu yazılar mevcut.
    kendi kararlarınızı kendiniz verin .
    kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,665
    mac bence de gözü kapalı güvenilebilecek bir fon. haydar acun çok kaliteli bir insan. evet, hata yapabilirim, hatalar yaptım ama bunlardan halen ders alıyorum diyebilen biri. 20-30 yıl sonra yerli buffett'ımız olma potansiyeline sahip.
    kendi hedeflerim de mac'ı yenme üzerine kurulu. 4 yılda mac'ı %66 over-perform edebildim. umarım hep yenerim

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Aracı kurum elemanları fazlalaştı bu elamanlar insanın bütün algıları ile oynarlar son 10 sayfa bunun üzerine kurulu yazılar mevcut.
    kendi kararlarınızı kendiniz verin .
    kolay gelsin.
    son 10 sayfaya baktım, hep aynı isimleri görüyorum, kim ola bu aracı kurum elemanları ??

kim benim algılarımla oynadı, ortaya çıksın derhal

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    döviz kıtlığı sebebi ile 1900 lü yıllardan beri ha babam de babam krize giren bir yurttan, iç piyasaya yatırım yapan buffetvari yatırımcı çıkmaz.
    haaa yurtdışına açılır yurdum insanı , o zaman belki bir buffett sürecine girebilir... içerde olmaz. Çarli ile yolları kesişmeseydi buffet bugünkü buffet olur muydu o da ayrı bir kriminal inceleme konusu ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    son 10 sayfaya baktım, hep aynı isimleri görüyorum, kim ola bu aracı kurum elemanları ??

kim benim algılarımla oynadı, ortaya çıksın derhal
    sen ülkede ne döndüğünün farkında değilsin karakemal topikte olanı nasıl görücen sen neden üzerine alındın.
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku

bir zaman sonra araba fabrikalarına da gerek kalmayacak... orada olay şu : içine bilinç yüklenmiş form değiştirebilen materyaller olacak... sen onu satın alacaksın bana araba yap diyeceksin yapay zeka evin garajında 17 dakikada o arabayı imal edip kullanıma hazır hale getirecek...
    tamam hocam, 3D printer, AI, cold fussion vs, hepsi güsel hoş.. benim merak ettiğim bunlar olurken, doların konumu ne olacak, finans kapitalin boşluktan ürettiği dolarlar herşeyn mutlak hakimi olmaya devam mı edecek ? siz aranızda işin içine doları katmadan kendi para birimlerimizle ticaret mi yaparız dediniz, kafanıza yollarım 3 tne nükleer füze, yedi ceddinizin köküne kibrit suyu dökerim diye efelenmeye devam mı edecek bu pislik katil sürüsü ? edecekse neye yarar bu yapay zekalar, printerlar dronlar falan filan

Sayfa 941/1011 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •