Sayfa 942/1044 İlkİlk ... 4428428929329409419429439449529921042 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Merhabalar değerli başlık sakinleri,
    Bir yolculuğumuzun daha sonlarına yaklaşırken uyarılarımızı ihmal etmeyelim. Bagajlarınızı ve el çantalarınızı kontrol edin araçta eşyalarınızı unutmayın lütfen. AVOD buradan daha da ileri mesafelere yolalacaktır, ancak bizim seyahatimiz buraya kadardı. Bu saatten sonra yüklü alımlar tehlikeli olabilir. Ufak salvolar denemek isteyenler ya da trade tecrübesi edinmek isteyen dostlara hayırlı yolculuklar dileriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, bir sonraki seyahatimizde görüşmek dileğiyle.

Unutmadan bu seyahatimizde kılavuzumuz fisher ve acc idi. (saatlik)
    Sevgiler saygılar
    Daha karpuz keseceğidik Selim nereye.
    Kendine yeni kılavuzlar bulmuşsun fişek ile ace mace ne iş.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

PKART 27.80 fibo altı kapadı bu haftayı. Gri bir kanal ekledim orta kesikli çizgi 29 civarı haftaya buraları izleriz.

PKART iyi gidiyor yeşil trend 31.5 üzeri haftalık kapanışlar yapabilecek mi izleyelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Daha karpuz keseceğidik Selim nereye.
    Kendine yeni kılavuzlar bulmuşsun fişek ile ace mace ne iş.
    Yaşlıyım ama hızlıyım. Çabuk öğreniyorum ama di mi ?
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4. Ne öğrendin şimdi anlat bakayım sattın avakado yu demi.

PKART iyi gidiyor yeşil trend 31.5 üzeri haftalık kapanışlar yapabilecek mi izleyelim.
    PKART maceramın sonlarına geliyorum. Hisse yıllardır aynı hikayelerle düşük getiri ve daha sonrasındaki yüksek kayıplarla benim gibi yatırımcılarını çok üzdü. O nedenle daha önce belirttiğim gibi; yeni oyunda ben yoktum ve eski oyundan da çıkışım hızlandı. Eski zirvesine geldiğinde elimde hayal kırıklığı ile sonlanan bir maceradan başka hiçbir şey kalmamış olacak...!!!

Bu tip hisselerle aslında hiç işim olmazdı. Bir dostumun sözüme itibar ettim ve vefa duyguları ile yaptığım yatırımın yanlış olduğunu anlamam uzun zamanımı aldı. Ben vefa borcumu ödediğime inanıyorum. Fakat güvenim algı olarak karşıma çıktı. Kaybedilen zaman ve para olsun. Allah itibârdan düşürmesin...

Para kısmetse nasıl olsa başka yerlerden gelir, geliyor, gelecektir. Fakat kaybedilen zaman ve güven nasıl telafi edilecek işte bunu bilmiyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. Üstad zaman ve güvenin telafisi olmaz olamaz, ama geçmişe takılıp ta depresyon yaşamanın da bir anlamı yok.
    İleriyi düşünüp endişe ve kaygılı olmaya da gerek yok. Bu güne bakacağız her daim.

Üstad zaman ve güvenin telafisi olmaz olamaz, ama geçmişe takılıp ta depresyon yaşamanın da bir anlamı yok.
    İleriyi düşünüp endişe ve kaygılı olmaya da gerek yok. Bu güne bakacağız her daim.
    Haklı diyorsun Üstadım...

Geçmiş mâzi olacak inşaAllah. Şu elimde kalan az bir miktar malı da kademeli olarak tahtaya zarar vermeden çıkabilirsem, alınmış acı bir ders kâr haneme eklenmiş olarak geleceğe güvenle bakacağım. Derdim para değil. Buradaki paranın benim için bir önemi de yok. Üzüldüğüm başka şeyler...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

8. İnsan oğluyuz her daim yanılırız, yanıltılırız iyi niyetimizden dolayı kandırılırız olsun bunlar da tecrübe olur bizler için olgunlaşırız.
    Takma kafana dediğim gibi önümüze bakalım.

Sayfa 942/1044 İlkİlk ... 4428428929329409419429439449529921042 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •