Sayfa 943/1003 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953993 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Sn mesut, zaten o kitleyi kimse ciddiye almıyordur. Kesin konuşan, ben dedimci, hiç bir somut desteği olmayan söylemlerde bulunanlara mesafeli bakmak lazım.
    sen yine mi yargı dağıtıyorsun problemli vatandaş ,şu söylediklerini kendinin yaptığının farkında bile değilsin

2. Benim merak ettiğim fonlar portföy dağılımı yayınlıyorlar ,yani geçmiş ayla ilgili sanırım bu ,,benim sorum fon ,, a hissesini aldı ama sürekli düşüyor bu hisse bunu 1 ay elinde tutmak zorunda mı yoksa ,beğenmedi 2 gün sonra çıkabilir mi .
    Bu olayı geçmişte dile getirmiştim elektrikli araba fonlarıyla ilgili ,Tesla sahibi manipülasyon yapıp kripto para üzerinden milyarlar kazandı ve bunun bedelini kendi hissesinde ödetiyorlar , rumuzunu hatırlamadığım burada çok bilmişlerden birisi IPJ bu hisseyi elinde tutmak zorunda çünkü hisseyle ilgili gibi bir cevap yazmıştı ,iyi de elektrikli arabayla ilgili dünyada yüzlerce hisse var niye teslayı elinde tutmak zorunda patronunun başka yerden para kazanmasını niye fonlar ödesin

3. Tca % - 0.27
    Zpf % + 0.66
    Zpe % + 0.13

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    05 Mart Cuma günü, kesin olmayan getiri oranımız:

NNF +0,02%
    Bist100 +0,26%
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Benim merak ettiğim fonlar portföy dağılımı yayınlıyorlar ,yani geçmiş ayla ilgili sanırım bu ,,benim sorum fon ,, a hissesini aldı ama sürekli düşüyor bu hisse bunu 1 ay elinde tutmak zorunda mı yoksa ,beğenmedi 2 gün sonra çıkabilir mi .
    Bu olayı geçmişte dile getirmiştim elektrikli araba fonlarıyla ilgili ,Tesla sahibi manipülasyon yapıp kripto para üzerinden milyarlar kazandı ve bunun bedelini kendi hissesinde ödetiyorlar , rumuzunu hatırlamadığım burada çok bilmişlerden birisi IPJ bu hisseyi elinde tutmak zorunda çünkü hisseyle ilgili gibi bir cevap yazmıştı ,iyi de elektrikli arabayla ilgili dünyada yüzlerce hisse var niye teslayı elinde tutmak zorunda patronunun başka yerden para kazanmasını niye fonlar ödesin
    Hiç bir zorunluluğu yok, isterse saniyesinde değiştirir.

6. Elz % + 0.15
    Pdd % + 0.13

7. Dolar euroyu bile kemiriyor.
    Hep derim ne altın ne gümüş ne başka birşey
    Şu dünyada tek bir güvenli liman varmış o da dolar maalesef.

8. Fonlardan kaymaklı kazanç dönemi bitti.tırmalama dönemi başladı yerinde sayıp duruyor

Sayfa 943/1003 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •