Sayfa 947/1003 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: Viop XXXVI

1. Ne diyoruz haftalardır..
    Shortcu vopcular gene ekmek yiyemez..
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    şimdi büyükler pati çekip yan tahtalar gidebilir...
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    yok yok satıldı gitti bugün...parasını almış bankaya yatmış parası...amcam avukat zaten onun takibindeydi konu...daha büyük bir arsa var o işte yargıtayda...mirasçılar anlaşamadı falan filan...

ben de bu paylaşma işini anlamıyorum...satmayalım diyen olunca...tamam kardeşim satma ama satmak isteyenin payını ver o zaman hem payını veremez hem de insanların parasını almasına engel olurlar yıllarca sonra mahkemeler bilmem neler...

bugün satılan öyle mahkemelik iş değildi ama dediğim gibi bir başka arsa yargıtaylık oldu...

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    sn.turkoğlu babanızın hissedarlardan bir kişi bile dediğiniz gibi arsa kalsın derse
    iş izaleyi şuyu davasına kadar gider herkesin satışa onay verdiğine emin olup plan yapın derim..

3. xutum...

az bir et kalmış...

4. Ben kendi elimdekilere bakıyorum haliyle.

Para girişi denilen o sistem aslında emir tipi ile alakalı ben çok fikir vereceğini düşünmüyorum. Limit emirler para çıkışı, aktif emirler para girişi gibi oluyor alımda. Bence o indikator olarak çok değerli değil, basitçe fiyata baksanız daha iyi.

Bugun +7 +9 kağıtlarım var, bir tane de eksi noğmıssız var ( gözde olacak noğmıssız ) yani genel olarak bir girişten bahsedebiliriz diye düşünüyorum. Haftanın devamı önemli ben zaten pozisyonumu geçtiğimiz haftalarda ayarlamistim huzur içinde izliyoruz.
     Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Eminmiyiz
    15 tahtaya baktim 2 sinde para girisi var 13 unde para cikisi var
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Abey daha gider bunlar, tahtacı tayfa taş mı yiyecek, millet daha almaya yeni yeni başlıyor. Geçen seneki senaryo olabilir abartı bir yerden ele verme şeklinde- olmayadabilir tabi faiz kur tahvil hepsine göre izleyeceğiz hareketi.
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    xutum...

az bir et kalmış...

6. Arsa fiyatı ecilc değilde eczyt daha çok yansıdı..
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    güzel kağıtlar.. bende de vardı aksa, aynı mantıkla tutuyordum ama fiyatına bakıyordum, bi ara kaptılar elimden, sonra düşen borsada yukarı çizdiler, geri alamadım.. çimsa tartışmasız en iyi çimento kağıdı, zaman zaman alıp deniyorum.. gsdho/gsdde vardı tutamadım, kaptırdım, uçtu ikisi de

aghol taşıyorum- aefes, ccola, mgros vd halka açık iştirak portföyünün yüzde 40 fiyatından işlem görüyor, daha geride mcdonalds, and gayrimenkuller gibi halka açık olmayanları saymıyorum bile, 25 TL üstünde çok istikrarlı bir yükseliş platosuna girdi.. satmam bunu

polho ve ecilc izliyorum, ikisinin de çok acaip arsaları var, yakında projeye dönüşeceklerdir, her arsa büyük hikaye
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Cuma uluun aklıma geldiydi de neyse hafta sonu dediydim...

abi 50 kiloluk çuval unlarda en düşük 300 lira falan şu an fiyat iyi gitti.
    acap bu kaadı nasıl etkiler...

8. Cuma gunu deli gibi satista gorunenler bugun ise alis tarafinda degisiyorlar,dogru saglikli degil, hisse bazinda yukselmeler normal
    Pastada diger long kismi bugun 7 8 bin olur gibi . 30-40 puanlik bir geri cekilme yapsa en az 30 bin diger long da bu cekilmede gelir, ve asil hareket o zaman baslar.Sanki amac bu gibi gozukuyor
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben kendi elimdekilere bakıyorum haliyle.

Para girişi denilen o sistem aslında emir tipi ile alakalı ben çok fikir vereceğini düşünmüyorum. Limit emirler para çıkışı, aktif emirler para girişi gibi oluyor alımda. Bence o indikator olarak çok değerli değil, basitçe fiyata baksanız daha iyi.

Bugun +7 +9 kağıtlarım var, bir tane de eksi noğmıssız var ( gözde olacak noğmıssız ) yani genel olarak bir girişten bahsedebiliriz diye düşünüyorum. Haftanın devamı önemli ben zaten pozisyonumu geçtiğimiz haftalarda ayarlamistim huzur içinde izliyoruz.

....

Sayfa 947/1003 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •