Onemli Gunler Banner
Sayfa 947/1078 İlkİlk ... 4478478979379459469479489499579971047 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Okla işaretli yerdeki gibi geçebilir üstad,pembe trendi izleyeceğiz.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Desene bundan sonra işimiz zor...

Direnci geçemezse bahanesi de hazır...
    Yapmayın gerçekten mi söylüyorsunuz yoksa otonomi yapıyorsunuz Tüpraş THY Ereğli gibi BIST 30 a giren paranın hattı hesabı yok uzun uzun direklerden önce son silkelemeler sizlerde çok tecrubelisiniz

2000 lerin başında 65000 den 205000 e gitmişti endeks şimdi 88 den başladık niye gidiyor bilmiyorum nerede yilacaklar bilmiyorum ama 1500 falan çok geçilecek bunu biliyorum oblomov ve dandanakan hocam belki hatırlar ben hep geri dönecek dedim ama artık dönmez caatsa yaptırım falan hepsi geride kaldı makro veriler rezalet biliyorum ama artık dönmez her düşüş teknik düzeltme ve alım fırsatı 2000 lerde nerede çıkacağımi bilememistim karın bir kısmını bırakmıştim şimdi bir sürü yöntem geliştirdim

İroni olacak kusura bakmayin

4. Yıllar önce çizilmiş grafik bu sn.nilkiz Nerelere gideceği gözüküyor.Bizim dediğimiz buralardan gelebilecek bir realize.

Teşekkürler kisada realizasyon ben yanlış anladım

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Yıllar önce çizilmiş grafik bu sn.nilkiz Nerelere gideceği gözüküyor.Bizim dediğimiz buralardan gelebilecek bir realize.

Güncel hali şuan kanal içerisinde ama ay sonu kapanışa bakmak lazım.

Olaylar tam da dediğiniz gibi...

Sn. Dandanakan ' nın da belirttiği gibi dirençte kısa vade bir düzeltmeden bahsediyoruz. Olabilir de, olmayabilir de...

Umarım bu defa zamanında çıkmayı başarırız...

Yıllardır verdiğimiz çaba bu yönde. Vaktinde girip çıkabilmek üzerine...

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yapmayın gerçekten mi söylüyorsunuz yoksa otonomi yapıyorsunuz Tüpraş THY Ereğli gibi BIST 30 a giren paranın hattı hesabı yok uzun uzun direklerden önce son silkelemeler sizlerde çok tecrubelisiniz

2000 lerin başında 65000 den 205000 e gitmişti endeks şimdi 88 den başladık niye gidiyor bilmiyorum nerede yilacaklar bilmiyorum ama 1500 falan çok geçilecek bunu biliyorum oblomov ve dandanakan hocam belki hatırlar ben hep geri dönecek dedim ama artık dönmez caatsa yaptırım falan hepsi geride kaldı makro veriler rezalet biliyorum ama artık dönmez her düşüş teknik düzeltme ve alım fırsatı 2000 lerde nerede çıkacağımi bilememistim karın bir kısmını bırakmıştim şimdi bir sürü yöntem geliştirdim

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz haftanın pivot direnci 1361 üstündeyiz fakat yeni haftada bu değerler değişecek,o yüzden aylık pivot değerlerine bakalım

1348 üzerinde kaldığı müddetçe üst direnci deneme ihtimali vardır.

Aylık pivot direncine kadar geldik dediğim gibi, bakalım bu seviye üzerine çıkabilecekmiyiz. Haftalık pivotlara pazartesi bakalım seviye ne olacak.

Sayfa 947/1078 İlkİlk ... 4478478979379459469479489499579971047 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •