Sayfa 947/1019 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: Viop XLV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Müdürün açıklama yapmış olması indikator mü acaba.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Şarj süresi 30 dk. Bir de önünde sıra var ise hahahaha
    .
    .
    Ne oldu gidince hemen boş mu olur zannettin. Hahaha

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    hala fed izleyen mi var yaaa, bize ne fedden ?

ama şundan çekinirim- fed med ayağına artı gap ile başlarsa, ordan öyle bi koyar ki 250 puana kadar derinleşir vuruş.. işte öyle vuruşlar canımı sıkıyor çok.. -250 olduğunda versen bi türlü, vermesen pala hala senin psikolojinle oynamaya devam edebilir, sıkıntı.. o yüzden artı gap gereksiz, yavaş yavaş alsınlar gün sonu abartsınlar +7 kapatsın
    bu ororspp çocukları yüzünden artı gap başlayınca, portföyün çoğunu okuttum, koza-ulker tuttum sadece.. hızımı alamayıp akbnk short bile açtım ama erken kapattım 10 kuruşa, bi 15 kuruşu dahası varmış namussuzun.. bu fed işi dengeyi hırpaladı bana göre, biraz uzak durayım, arkadaşla sözleştik öğleden sonra rakı sofrasını kuruyoz

borsa size emanet yarına kadar, fazla oynaşmayın

4. SASA 131 iken Aralık vadelisi 126 idi.

1000 lot SASAN varsa, 131 den sat spotta

126 dan 10 lot mal al.

5000 TL cebinde, artı paran ay sonuna kadar boşta.

Bu kadar tatlı fırsat, ama SASAsı olanlar TASAsı olmadığı için herhalde tenezzül etmiyorlar böyle şeylere.

Bu ne demek? Var mı yorumu olan?

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    SASA 131 iken Aralık vadelisi 126 idi.

126 dan 10 lot mal al.

Bu kadar tatlı fırsat, ama SASAsı olanlar TASAsı olmadığı için herhalde tenezzül etmiyorlar böyle şeylere.

valla akçay hocam da yazmış bende sasa long olarak merak ediyorum spot artı viob eksi nasıl oluyor diye..sanırım ilerde yavaştan düzelir,kyyi sirkelior olabilirler...

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    yav memeleketin hangi hikayesi ile bu borsa buralara geldi onu soran yok , uzmanlar TV lere çıktı enflasyon dedi hikaye öyle devam ediyor , sistem çıktı borsaya gelin dedi bir tur da öyle gidiyoruz.Bakın erdemoğlu dünkü haberi ile bazı şeylere dikkat çekti bana göre çünkü kendi tahtası üzerindende bu piyasa yukarı sürüldü , şimdi içinizden birileri çıkacak patronun haberi olmadan bu iş olmaz bende diyecemki patronunda patronu vardır bu düzende .
    hangi hikaye mi ??

şaka yapıyo olmalısın diye düşünüyorum, büyük şirketlerin nerdeyse tamamı karlarını dolar bazında 4-5 kat arttırmış, daha ne hikaye olsun, başka nasıl bi hikaye isterdin ?

dünyanın her yerinde hisse senedi piyasalarının açık ara en büyük hikayesi büyüme- kar büyümesidir her zaman.. her daim.. şirket karını kat be kat katlamışsa, hisse fiyatı da katlayacaktır.. bu böyledir, anlaşılmayacak bi şey yok.. iki kere iki dört..

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    kardeş bende katılıyorum yalnız küçücük 250.000 nüfuslu ISPARTA'da 4 tane AVM bakıyorum hepsi ful eskisi gibi insanlar birbirine akşam oturmalarına falan gitmiyor avm de bir kaç saat vakit geçiriyor yalnız kafeler ful en ucuz çay içmedim ama 15 den aşağıya yoktur.
    Maalesef nefret ediyorum böyle yerlerden. Evin karşısına sturbucks açıldı tıklım tıklım
    Adam saçma sapan metaverse bilmem neye 10bin dolar yatırmış.
    Saçma sapan çizimlere dolarlar yatırıyor.

Bunun için borsa UCUZ diyorum.
    Düşer çıkar bilemem ama onlar bu paraları ediyorsa borsa da eder.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    SASA 131 iken Aralık vadelisi 126 idi.

126 dan 10 lot mal al.

sasa da benim kurumda işlem yapmak yasak. poz limiti 0.bazı kurumlar işleme kapattı vobu. kimlerde açık bilmiyorum.

Sayfa 947/1019 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •