Sayfa 949/1023 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. dikkatinizi çekti mi bilmiyorum bugün yabancı finans kuruluşlarından tl/dolar ile ilgili en ufak bir yorum yapılmadı eğer gözümden kaçmadıysa ! işte mb sından şu kadar baz puan bekliyoruz bu olmazsa kur şöyle olur böyle olur tarzında bir açıklama gelmedi !

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    dikkatinizi çekti mi bilmiyorum bugün yabancı finans kuruluşlarından tl/dolar ile ile ilgili en ufak bir yorum yapılmadı eğer gözümden kaçmadıysa ! işte mb sından şu kadar baz puan bekliyoruz bu olmazsa kur şöyle olur böyle olur tarzında bir açıklama gelmedi !
    Bugün Avrupa'da bazı ülkelerde finans tatili idi (banka tatili). O nedenle bugünkü işlemlerde hacim çok düşüktü.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

almanya tatildi başka ülkelerde var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Haruni Yazıyı Oku
    https://twitter.com/RefetGurkaynak/s...34674464026624

Geçen hafta iş yerinde bir arkadaşla bunun tartışmasını yaptık.. Yatırımcı bu hareketlere sevmez dedikçe karşı taraf "godumu masaya yumruğunu godumu haa, gidicek tabi" vs. şeklinde savunuluyordu.

Merkez Bankası hamleleriyle değil de hamlesizliğiyle tarihe geçecek gibi. Cuma'dan yüklü bir kısmını bozdurmuştum. Merkez Bankasının 4.50 baskısına dayanamayıp meşe odununu alıp piyasaya çıkar sanmıştım..Meğer safmışım...
    Tecrübe yenilen kazıkların bileşkesidir. Türkiyede tecrübeye değer verilmez halbuki tecrübe bayağı pahalıdır, kolay edinilemez.

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bugün Avrupa'da bazı ülkelerde finans tatili idi (banka tatili). O nedenle bugünkü işlemlerde hacim çok düşüktü.
    bende dedim ne iş )

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bende dedim ne iş )
    Bir de sanırım artık açıklama yapmıyorlar direk aksiyona geçtiler, TL'yi satarak zaten konuşmanın ötesine geçtiklerini gösteriyorlar. Ancak bugün döviz işlem hacmi epey düşükmüş. Bekleyip görmek lazım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Neşeli akademisyen (Happy) olmadığını söylemedikçe artık benim için o, yani Proton=Happy...

Ona göre davranacağım...

Çok açık ve net.

Ve burada ilk zamanlar sergilediği angut durumunu da gayet yakıştırdım kendisine. Tümüyle terbiyesizlik ve densizlik.

O konudaki tepkim de baki...

Başka yer başka başlık yokmuş gibi gene geldi...Bakalım el mi yaman bey mi?

Bende stilini birisine benzetiyorum demiştim ama..

Bencede..

İyi yakalamışsın..Tebrikler walla..

8. Topiği boş bırakmaya gelmiyor dolar çökmüş resmen. Bugün ekmek yok başkana.

Türkiye’nin kredi notunu çok yakında diğer kurumlarda indirir gibi görünüyor.

Sayfa 949/1023 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •