Sayfa 95/1000 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Altinoluka gidilirmi hic gidecek baska yer bulamadinizmi..m
    Guzel soru.soyle cevap vereyim . 10 yıldır antalya kemer side adrasan amasra taraflarına gittik. Bu sene çocukları canakkaleye sehitlige götürmek istedim. Hem de havuz denizden faydalanalim. Ayvalik ilçesine tayinim cikmisti maas dusuklugu nedeniyle reddetmistim. Pisman mi olmaliyim yoksa olmamalimiyim buna da karar vereyim. Kisacasi o tarafa hic gitmedik bi gezelim istedik..

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Altinoluka gidilirmi hic gidecek baska yer bulamadinizmi..m
    Güzel yerler buralar
    Niye öyle dedin usta

1 sene satamayacagim dolar almamisimdir inş turşusunu kurmam

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Guzel soru.soyle cevap vereyim . 10 yıldır antalya kemer side adrasan amasra taraflarına gittik. Bu sene çocukları canakkaleye sehitlige götürmek istedim. Hem de havuz denizden faydalanalim. Ayvalik ilçesine tayinim cikmisti maas dusuklugu nedeniyle reddetmistim. Pisman mi olmaliyim yoksa olmamalimiyim buna da karar vereyim. Kisacasi o tarafa hic gitmedik bi gezelim istedik..
    Ustadim
    Altinolukta otel yoktur. Yani yok denecek tarzda biryer. Olanlarda pahalli. O paraya sidede luks hersey dahile rahat gidersin.
    Hersey dahil konsempti pek yok. Aile olunca hersey dahil daha iyi oluyor. Altinoluk diyorsaniz...acacaksin sahibindeni...gunluk kiralik evlere bakacaksiniz....site ici kendi plaji olan evlere bakin...sezlong, semsiye derdi olmaz....bu tarz sitelerin icinde genelde kebap pideci olur orada yersiniz...

Altinoluktan ziyade oraya yakin burhaniye orjan sitesine bakmanizi oneririm. Ben gitmistim site bastan asagi mukemmeldi...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    5.90lara atak yapabilir yine de .
    Benjoyu damat enişte yükselttirir ancak
    İstanbul seçimini tanımazsa da olabilir

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Ustadim
    Altinolukta otel yoktur. Yani yok denecek tarzda biryer. Olanlarda pahalli. O paraya sidede luks hersey dahile rahat gidersin.
    Hersey dahil konsempti pek yok. Aile olunca hersey dahil daha iyi oluyor. Altinoluk diyorsaniz...acacaksin sahibindeni...gunluk kiralik evlere bakacaksiniz....site ici kendi plaji olan evlere bakin...sezlong, semsiye derdi olmaz....bu tarz sitelerin icinde genelde kebap pideci olur orada yersiniz...

Altinoluktan ziyade oraya yakin burhaniye orjan sitesine bakmanizi oneririm. Ben gitmistim site bastan asagi mukemmeldi...
    He ben Akçay da yaşıyorum bu arada

Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    He ben Akçay da yaşıyorum bu arada
    Biz yapamayiz oralarda
    Baskente aliskiniz
    Kucuk gelir...

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Ustad sabah hesapladim
    Beni dinleseniz suan 23k kardaydiniz...syg

Sayfa 95/1000 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri