Sayfa 95/464 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 753 - 760 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Ulaşta operasyon var dikkat edin panda çırpıyı kağıdı.1.70 alış gösterdi birsürü yemleme gibi sonra 1.65-66 ya çekti alışları sildişeefsiz

2. Arkadaşlar dilekçenizi direkt spkya yazarsanız süreç daha hızlı işler..Bimer ve cimerde bu tarz konuları spkya iletiyor..spk.gov.tr den ihbar ve şikayet kısmına yazıyorsunuz.onlar mailinize bir bağlantı atıyor.o bağlantı vasıtası ile düşüncelerinizi aktarıyorsunuz.Tahminimce spk bu son anlaşmayı kabul etmeyecek ve şirkete yeni bir çağrı fiyatı belirlemesi ,bunu mütekip olağanüstü genel kurul toplayıp yeni anlaşmanın oya sunulması isteyecektir..Bu durumda bayağı zaman alacaktır.Hatta bu toplantının yeni yıla kalma durumu büyük olasılıktır.Bu yüzden Şirketin bu yıl da kar açıklayamama durumu ortaya çıkacaktır..5 yıl üst üste kar açıklayamayan şirketin patronları elllerindeki imtiyazlı senetlerin imtiyaz hakkını kaybedecek ve sıradan bir yatırımcı olacaktır.Bu durum da alanyada denize sıfır dükkanları ve konutları olan bu şirketi spekülatörlerin hedefi haline getirecektir..Bu pastadan nemalanmak isteyen spekler arasında hisse savaşları çıkacaktır..Bu da küçük yatırımcı için hisseye yükseliş olarak dönecektir.%51 i eline geçiren kişinin şirkette borusu ötecektir..Şirketin kar açıklamasındansa zarar açıklaması bence küçük yatırımcılar için daha avantajlıdır..Bu senaryo olması muhtemel bir senaryodur ve küçük yatırımcı için bence en hayırlısısdır..

3. Şirket yönetimi bu yıl kar açıklayabilmek için tamamıyla bu inşaata guvenmektedir.tahminimce konak yapı ;inşaatın bu yıla yetisemeyecegini şirkete bildirmiş ,şirkette alel acele para gelsin de bu yıl kar edelimde, imtiyazlı senetleri kaybetmeyelim düşüncesiyle uydurma bir raporla göz boyayarak oldu bittiye getirmeye çalışmaktadır.ama spknin buna izin vermeyeceğini dusunuyorum.insaattan umidini kestiklerinde 12 aylikta kar açıklamak için her türlü katekulliyi yapacaklarını dusunuyorum.ozellikle yönetim giderlerini çok düşük göstererek kar açıklamaya çalışacaklar.12 aylık bilanço gelmeden öncede Spk ya bu şirketin bilançosunun zarar aciklayacaklari 5.yil olması sebebiyle titizlikle incelenmesini,özellikle geçen yılki yönetim giderleri ile bu yılki yönetim giderlerinin karsilastirilmasini içerir bir dilekçe yazacağım.1.90lardan sattıkları yüklü miktarda lotlar i bakalim kactan almak zorunda kalacaklar.simdilik siz guluyorsunuz ilerde kim gülecek bakalim.yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by ekinoks3881 Yazıyı Oku
    Şirket yönetimi bu yıl kar açıklayabilmek için tamamıyla bu inşaata guvenmektedir.tahminimce konak yapı ;inşaatın bu yıla yetisemeyecegini şirkete bildirmiş ,şirkette alel acele para gelsin de bu yıl kar edelimde, imtiyazlı senetleri kaybetmeyelim düşüncesiyle uydurma bir raporla göz boyayarak oldu bittiye getirmeye çalışmaktadır.ama spknin buna izin vermeyeceğini dusunuyorum.insaattan umidini kestiklerinde 12 aylikta kar açıklamak için her türlü katekulliyi yapacaklarını dusunuyorum.ozellikle yönetim giderlerini çok düşük göstererek kar açıklamaya çalışacaklar.12 aylık bilanço gelmeden öncede Spk ya bu şirketin bilançosunun zarar aciklayacaklari 5.yil olması sebebiyle titizlikle incelenmesini,özellikle geçen yılki yönetim giderleri ile bu yılki yönetim giderlerinin karsilastirilmasini içerir bir dilekçe yazacağım.1.90lardan sattıkları yüklü miktarda lotlar i bakalim kactan almak zorunda kalacaklar.simdilik siz guluyorsunuz ilerde kim gülecek bakalim.yatirim tavsiyesi degildir.
    9 ve 12 aylık bilançoları incelettirelim bu artık paradan çıktı

5.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Ulaşta operasyon var dikkat edin panda çırpıyı kağıdı.1.70 alış gösterdi birsürü yemleme gibi sonra 1.65-66 ya çekti alışları sildişeefsiz
    Düşündüğüm gibi 1.73 ten 1.63 e panda yine oydu kağıdın altını

6. 40 m ustunde ipotek var şirkette son bir yılda çok borçlanmışlar. Bu paraları ne yaptılar acaba

7. 1.63 ten bile mal satıyorsa kaça ineceğini tahmin etmek zor

Sayfa 95/464 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •