Sayfa 95/142 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
Arama sonucu : 1131 madde; 753 - 760 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,168
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    PENGD da neler oluyor..

adam olacak çocuk

sınavın geçmek zorunda..

"Adam olacak çocuk" dediğini yaparr

Alıntı Originally Posted by Zeplin Yazıyı Oku
    2022 Yılı Olağan Genel Kurul
    https://www.youtube.com/watch?v=ulncsMqlDQY
    Buu kadarmı olurr

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    "Adam olacak çocuk" dediğini yaparr
    ilgine teşekkür ederim.. itibar puanı veremiyorum.. yerine bir grafik göndereyim.. aylıkta 6.67 ile sınırlar zorlandı..bu ayı yeşil kapama olasılığı biraz daha fazla olmakla birlikte kırılması küçük olasılık olan 6.67 desteği de yakın takip edilmeli..kırılırsa yeni desteklere yelken açabilir..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Niküfer belediyesine de projeye yönelik hali hazırda resmi bir başvuru yapılmamış gözüküyor. Resmi olarak sorduğum soruya verilen vevap bu şekilde !

bu durumda proje işi 2024'e kaldığı açık bir biçimde gözüküyor.

Belediye seçimleri olduğuna göre Nisan/2024'den önce bir hamle zor gözüküyor.

Bu durumda şirkete ilişkin takip edebileceğimiz 2 konu kaldı.

1. Arsa değerlemesi (ya da yeniden değerleme)

2. Toplam 3 çeyrekte sadece 21.500 ton olan satışların , son çeyrekte patlaması. geçen yıl ortalamaları 45 - 50 arası seyrettiğine göre ! son çeyrek satışları geçmiş 3 çeyrek toplamından fazla gelecektir. Bu durum kar üretecek mi ? göreceğiz.

şahsen beklemeye devam ! 2024 de satmayı düşünmediğim hisseler arasında

4. Sayın hayek

Takip edilmesi gereken şey 1/1.000 lik UİP ile ilgili süreç olmalı. Planlar yapılmadan proje ile ilgili bir gelişme olması söz konusu olmayacaktır.

05.04.2022 tarihli özel durum açıklamamıza ilişkin olarak; 10.03.2022 tarihinde imzalanan sözleşme kapsamında, Bursa Görükle 'deki Şirket arazimizin de bulunduğu alanda gerçekleştirilecek olan karma projenin ön konsept tasarım çalışmaları tamamlanmış olup, imar uygulamaları çalışmalarına başlanılmıştır.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1192259
    Bu açıklama 06.09.2023 tarihli olup açıklamanın sonunda belirtilen "imar uygulama çalışmalarına başlanılmıştır" ifadesi şirketin değil Nilüfer Belediyesi tarafından yapılan/yapılacak olan çalışmalardır. Ben sormadım ancak belediyeye "2131 ve 838 parsellerin bulunduğu bölgede belediye tarafından yürütülen 1/1000 ölçekli uygulama imar planı çalışması bulunup bulunmadığını" sormak ve alınacak cevaba göre strateji belirlemek en doğrusu olacaktır.

Saygı ve hürmetlerimle
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

sn. hissedarxd

nilüfer belediyesine sordum ?

2023/.... kayıt numaralı DİĞER - PLAN VE PROJE MD. konulu başvurunuzla ilgili söz konusu bölgede Belediyemizce yürütülen bir çalışma bulunmamaktadır. Bahsetmiş olduğunuz bölgeye ilişkin plan ve proje yapılmasına dair herhangi bir başvuru Belediyemizde bulunmamaktadır. B001

gelen cevap budur...

6. Üstadım,

1/1.000 lik planlar, Nazım İmar Planı dediğimiz 1/5.000 lik planlardan sonra yerel belediyeler tarafından herhangi bir başvuru olmaksızın yapılan usulü işlemlerdendir. Ben 4 ay kadar önce sorduğumda 1/1.000 lik UİP ile ilgili herhangi bir çalışma olmadığını ifade etmişlerdi. Şirket açıklamasında ise net bir şekilde imar uygulama çalışmalarına başlanıldığı söylenmiş.

Sorduğunuz soru içerik olarak "1/1.000 lik planlamalar" ile ilgili ise ve bu cevabı verdiler ise şirketin yaptığı açıklamayı yalanlamış oluyorlar...Böyle bir şey açık bir suçtur. Bu kadar da cüretkâr olamazlar diye düşünüyorum.

1/1000 imara ilişkin sorduğum gibi, aynı zamanda arsa birleştirmeye yönelik bir kadastro işlemi ya da projeye ilişkin başka herhangi bir başvuru olup olmadığını kapsamlı bir biçimde sordum ...

gelen cevap belli

bu adamlar ne büyükşehire ne de nilüfer belediyesi nezdinde bir girişimde bulunmamış..

görünen o

açık söyleyeyim projeye olan inancımı yitirdim ama bana göre şirket piyasa değeri olaral ucuz ! 2024 yılında da bu sebeple buradaki yatırımımı sürdüreceğim

hakkımızda hayırlısı

8. İnanılmaz !

Ha desen ki, DEVLET'in en saygın ! kurumu olan TSK'ya ait OYAKC'de yatırımcılara kurulan kumpastan sonra borsa genelinde şaşırdığın bir şey kaldı mı diye...Hayır...Çürümüşlük her yerde maalesef.

Sayfa 95/142 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •