Sayfa 95/341 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 753 - 760 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    Battikmi arkadaslar yokmu yorum yapacak
    Sodrugestvo Group S.A. şirketlerinden Yakamoz Yağ San.ve Tic.A.Ş.'ne satışının gerçekleşmesiyle söz konusu üretim tesislerindeki üretim faaliyetlerimizin 19.12.2018 tarihi itibarıyla sona ermesine,

Diyor. Üretim durmuşsa, bu iş bitmiş demek değilmidir...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    Bu haber yenimi dostum Kap da göremedim
    kapta var
    11.12.2018 tarihdeki açıklamada ise
    Şirketimizin 24.09.2018 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) kamuya açıklanmış olan;

Özkar İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne ait Aydın İli, Astim Organize Sanayi Bölgesinde 36.000 m2 alan üzerinde kurulu 5.500 m2 kapalı alana sahip Uluslararası Standartlarda günlük 150 ton kaliteli Zeytin yağı ve Prina yağı dahil Bitkisel Yağ üretim kapasitesine sahip tesisin Özkar Global Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.'ne ait hisselerinin şirketimiz tarafından satın alınması ile ilgili süreç devam etmekte olup, satın alma işleminin gerçekleşmesine müteakip günlük 500 ton kapasiteli Pamuk çekirdeği kırım ve Linter tesisi yatırımı için fizibilite çalışmalarına ve yatırım ile ilgili fiyat tekliflerinin toplanmasına başlanmıştır

3. Tüm kap haberleirni https://www.kap.org.tr/tr/batchNews/...alari-a-s/2018 adresinden bulabilirsiniz. bir sayfa kapandı artık yeni sayfalar açılacak

4. Ümitsizlik yok arkadaşlar belki kısa vadede biraz bekliyecez ama orta vadede daha çok kazandiracaktir. YTD

5. Boku yidik baboooo

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

Ya arkadaşlar ,moral bozucu olan nedir,anlayamadım...dünden beri zaten cemas ve özgyo dan ya...ğı yedim...kafa mı basmaz oldu...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Makina parkı bilanço aktiflerinde gösterilenden yüzde 164 daha iyi fiyata satılmış.
    Yani 21.6 milyon tl fazla fiyata satmışlar.

Banka borçları sıfırlandı. Bu fazlalık 21.6 milyon tl de 4.çeyrek bilanço da kar olarak gözükecek. 5 milyon tl de döviz düşüşünden gelse 25 milyon tl civari 4.çeyrekte kar gelir.

Tahta sahibi yarın fabrika kapandı diye olumsuz bir hava estirmeye çalışabilir ama daha önce prensipte anlaştığı yeni tesisin alım haberi de birkaç güne gelir. O zaman borçsuz yeni bir tesiste aynı işi yapan daha güçlü bir şirket olacak.

Ben şahsen olumsuz değilim. Beklemeye devam edeceğim. Hatta yarın düşürürse biraz daha ek alım yapar beklerim. İnş beni yanıltmaz.

Yazdıklarım tamamen şahsi yorum ve tahminlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    Boku yidik baboooo

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.
    sıkıntı yok şirket büyüyor ki plazaya geçmişler :)
    devrolan şirketlerin tazminatlarıda ödenmiş.
    batan gemi bunları yapamaz
    YatırımTavsiyesi Değildir.

Sayfa 95/341 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •