Sayfa 950/1002 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. tkf ve mac'ın ayağına taş değmesin hakkaten. 5 yıldır böyleler. çok uzun zamandır taşıyorum. zaman geldi çimentolar, başka zaman bankalar, neler neler yürüdü. ama onca yıldır, bir ay sonra portföyüne baktıgımda çoğu zaman yürüyen sektöre geçtiklerini gördüm.
    bunlara gözümüz gibi bakmak lazım. her koşulda relatif yaptılar. 1 -1 buçuk ayı cok nadir geçti kötü dönemleri.
    bunlara nnf'de katılacak. hiç şüphem yok. hatta 2-3 aday daha var. nnf ilk ay endeksi o kadar geçti ki bu ayki zayıflıgı hoş görülecek kadar küçük bir eksi relatif.
    ama arındırmadan, bulandırmadan gitmeli. neyse o. kötü olduğu gün bugün kötüydük ama iyi olacak diyebilmeli.
    çabuk sinirlenmemek gerek, fazla da sabretmemek gerek. benim kişisel görüşüme, ve deneyimlerime göre, 3-4 ay optimum süredir, portföy yöneticisi değişmişse 1 aydır ideal süre, kötü senaryoda bekleme süresi olarak hisse yogun fonda.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Müthiş bir beklenti yaratıldı. Umarım 22 ekim tekrar yaşatmazlar. Temkinli olmak lazım.

Bddk'nin swap kısıtlarını kaldirmasi da tekrar FX spekülatörlerini getirmiş olabilir.

Socgen hedef bile vermiş yakında bofa da gelir.

3.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Banka hisseleri olmadığından tahminen dünün kopyası gibi duruyor sn hayrani, yine en yüksek Zpe, en düşük Mps olur gibi diğerleri de arada kalır, +0,75 ila +1,30 arası şimdilik. Son 1 saat ne getirir bilemem.

Mps ye baktım bu ay sanırım 23 hisse değişmiş yeni eklediği hisselerden bugün göze çarpan; , kutpo +10, bucim +10, krdmd +6,7 , vkgyo +4,72 fena değil. Pengd -4,31 , netas -4,71 ise kötülerden.
    üstadım bu itibar işini epey ihmal etmişim. size de verdim. birkaç üstada daha verdim. güzel paylaşımlarınız için Allah razı olsun, selamlar

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    qinvestin katılım fonunu sabırsızlıkla bekliyorum. muhtemelen katılım tarafını renklendirecektir.
    Bende sizin gibi düşünüyorum. Bireysel emeklilik hesabımda yönettikleri, aşağıdaki Keh fonu bulunuyor.

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=KEH

Gayet başarılılar, 6 yıllık geçmişi var, bu tecrübeyi yatırım fonları kısmına da yansıtacaklardır. Mps'ye o güne kadar süre tanıyacağım. Bu Kpc ve Rbh'nin başarısız olduğu anlamına gelmesin. Qinvest'in çıkarmayı düşündüğü katılım hisse fonunun aktif yönetileceğini düşünüyorum. Bir de hedef portföy çalışması var bu konuda, bekliyoruz.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım bu itibar işini epey ihmal etmişim. size de verdim. birkaç üstada daha verdim. güzel paylaşımlarınız için Allah razı olsun, selamlar
    Teşekkür ederim sn Hayrani, benden de selamlar. Bilginin zekatının paylaşmak olduğu düşünenlerdenim. Sizden de Allah razı olsun.

Alıntı Originally Posted by sekko Yazıyı Oku
    IPB bugün - %6 yaparsa şaşırmam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    umarım yapmaz. tam bir saçmalık olur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. Yabancı dolar satıp banka hisselerine geçti.doları düşürüp bist30 u yükseltti.haftaya tam tersini yapar iki yönden kar olan küçük yatırımcıya olur

7.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Yabancı dolar satıp banka hisselerine geçti.doları düşürüp bist30 u yükseltti.haftaya tam tersini yapar iki yönden kar olan küçük yatırımcıya olur
    Bu yabanci dedigimiz kisi kim
    Isctr yi 4,7 den satip dolar alan yabanci salak yabanci miydi

Subatta GARAN 11 tl iken alan yabanci bu sizin dediginiz grupta degil sanırım

8. Bilginin bilesik getiriside cok guclu ve kazancli oluyor.
    Haydar beyi tebrik etmek lazim.
    %100 Long olmasina ragmen bu kadar basarili kararlar.
    Nazar degmesin.
    Bunlardan ayri olarak piyasa her seyi abartmayi sever.Temkinli olmak lazim.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 950/1002 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •