Sayfa 950/992 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Ben bakıyorum didim kuş adası taraflarından. Parsanda 10 yıldır ne lot aldım ne de sattım. Keşke satıp zamanında arsa alsaymışım.

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Arsan yoksa arsa al parsana bulaşma moduna döndük

2. Arsan dediğin burada konusu geçen "yoksa arsan olsun parsan"daki arsan mı yoksa hisse olarak arsan tekstil mi tam çözemedim.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    İlk Nickim Zdx ;

ARSAN spekülatörü sayesinde 2030 yılına kadar yasaklatılarak tedavülden kaldırıldı.

Bu sene Şenol Hoca ve Başkan ilk yarıyı görevde kalabilerek tamamlarlarsa başarılı oldular kabul edin.

Şu güne kadar 2 kelime etmek vardı ama sırf hissenin geri gelmesine sebep olan ben olmamak için yazmadım.

Bundan sonra da yazmam.

3.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Arsan yoksa Parsan damı yok diyenler çoğaldı tahtacı da arsanın emlak vergisini alıyor...
    Benim için arsa değil tarla şimdilik, yüzde 20 sini ekip biçiyorum gayet verimli bir tarla,becerebilen eksin bicsin diyecem ama herkes beceremez,geri kalanı müteahhite vereceğim günü bekliyorum, bakalım kim ne zaman talip olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Benim için arsa değil tarla şimdilik, yüzde 20 sini ekip biçiyorum gayet verimli bir tarla,becerebilen eksin bicsin diyecem ama herkes beceremez,geri kalanı müteahhite vereceğim günü bekliyorum, bakalım kim ne zaman talip olacak.
    Yan tarlalara havuzlu villa yaptılar , domates biberle uğraşan kendimi kazançlı sanıyor.
    Hiç uğraşmayan zaten aç kaldı

5.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Yan tarlalara havuzlu villa yaptılar , domates biberle uğraşan kendimi kazançlı sanıyor.
    Hiç uğraşmayan zaten aç kaldı
    Çok güzel ve tamda içinde bulunduğum durumu anlatan bir yorum olmuş...

6. Ne tarlası yahu, adam gibi hakkını versinler kağıdın.Tümosan bile bunları geçmeye yakın. Aynı giden göltaşla aralarındaki fark iki katı oldu.Keza tüpraş her zaman bundan fazla prim yapıyor.
    Yazdıklarım kişisel görüşüm olup; al-sat-tut tavsiyesi içermez!...

Alıntı Originally Posted by sameozgur Yazıyı Oku
    yoksa Arsan, Olsun Parsan... bunu sevdim
    Slogan honky in işi dostum
    Yoksa Arsan olsun parsan

8. Adamlar bizi tarlaya götürdü ama ekin ekmeye biçmeye değil.

Sayfa 950/992 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •