Sayfa 950/1023 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    valla süper olur ben almanca yok bilmek. nayn..
    bende de leş iyiydi ama yüzyıldır kullanmıyorum.

Erdoğan ve İran çok pis köşeye sıkışmışlar ve her an iflas bayrağı açabilirler. Acilen tekil veya ortak birşey yapmaları lazım, özelliklede Sultan.

İleriki günler çok kritik. Günleriniz sayılı ve bu Ramstein hava üssünde çıplak gözle görülebiliyor. Bir boeing 747 orda hiç görülmemiş idi, bu yalnızca galaksi savaşlarında görülebilecek bir ortak sahne(common scene)
    Dün gece 21 gibi 747'nin biri 5dakika boyunca bekleme pozisyonunda turladı. Ben ramstein air base'e yaklaşık 80km uzakta oturuyorum. Bu bilgiler bulabileceğin en iyi tüyolardır.

erdogan und Iran stehen kurz vor der Staatspleite und somit in Ecke getieben, sie müssen deshalb sehr schnell handeln, vor allem der Sultan. Sie können auch gemeinsame Sache machen.

Die kommenden Tage werden sehr spannungsvoll werden. Die Tage sind jetzt gezählt man sieht es auch in Ramstein. Boeing 747 ,dieser Flugzeugtyp war dort noch nie zu sehen , aber eine Galaxy war dort gang und gebe. Gestern ca. 21,00 Uhr flog eine B747 ca. 5 min in einer Warteschleife. Ich wohne ca. 80 km Luftlinie von Ramstein weg.
    Das sind die besten objektive Vorboten die man
    Ytd

2. Doların hareketini saniye saniye izledim
    17:45 de bı ara 6.22 ye kadar düştü , borsa kapandiktan sonra gece kapanisa kadar 6.3/ 6.55 dalgalandi , büyük ihtimal buy pozlar açılması sağlandı, açılışla beraber dolar TL nin 6 nin altına sarkacagini ve gün içinde 5.5 /6 arası dalgalanacagini düşünmekteyim , katar ile telefon görüşmesi boşuna yapılmadı, 300 milyar lira cash para gelmese bile gölgesi yeter, adam gidiyor 6.2 den ucuza dolar yaptım diye , 7 den euro aldım diye zil takıp oynayacak , algı güzeldi , çok ağlayan intihar eden olacak kalibimi basarim , akşam 22 de ilk değerler oluşur Asya'da , ben burada olucam, kacmicam, 7 TL ye euro alan arkadaşın boğazında dugumlenen yutkunmayi iliklerime kadar hissedilen, vesselam

3.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    bende de leş iyiydi ama yüzyıldır kullanmıyorum.

Erdoğan ve İran çok pis köşeye sıkışmışlar ve her an iflas bayrağı açabilirler. Acilen tekil veya ortak birşey yapmaları lazım, özelliklede Sultan.

İleriki günler çok kritik. Günleriniz sayılı ve bu Ramstein hava üssünde çıplak gözle görülebiliyor. Bir boeing 747 orda hiç görülmemiş idi, bu yalnızca galaksi savaşlarında görülebilecek bir ortak sahne(common scene)
    Dün gece 21 gibi 747'nin biri 5dakika boyunca bekleme pozisyonunda turladı. Ben ramstein air base'e yaklaşık 80km uzakta oturuyorum. Bu bilgiler bulabileceğin en iyi tüyolardır.
    teşekkürler sn doctor bu boeing 747 ne oluyor ben onu anlamadım

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Doların hareketini saniye saniye izledim
    17:45 de bı ara 6.22 ye kadar düştü , borsa kapandiktan sonra gece kapanisa kadar 6.3/ 6.55 dalgalandi , büyük ihtimal buy pozlar açılması sağlandı, açılışla beraber dolar TL nin 6 nin altına sarkacagini ve gün içinde 5.5 /6 arası dalgalanacagini düşünmekteyim , katar ile telefon görüşmesi boşuna yapılmadı, 300 milyar lira cash para gelmese bile gölgesi yeter, adam gidiyor 6.2 den ucuza dolar yaptım diye , 7 den euro aldım diye zil takıp oynayacak , algı güzeldi , çok ağlayan intihar eden olacak kalibimi basarim , akşam 22 de ilk değerler oluşur Asya'da , ben burada olucam, kacmicam, 7 TL ye euro alan arkadaşın boğazında dugumlenen yutkunmayi iliklerime kadar hissedilen, vesselam
    eninde sonunda dolar 15-16 olacak sıkıntı yok burada dolar alanlar para kazanma derdinde değil, parasının değerini koruma derdinde...
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    katarla kim görüştü, 300 milyar lira katar kasalarında mı varmış? katarda tlnin ne işi var? allahım çıldırıcam herkes birşey biliyor biz donsuz kovboy gibi geziyoruz... keşke düşse de ortalık sakinleşse..

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Baş imam, Putin'e, "Ben ettim sen etme affet beni dediği gibi", Trump'a da aynısını mı yapacak !
    Yaparsa olabilir, defalarca çark ettiğini biliyoruz, ne dış politikadan anlar, ne ekonomiden !!!
    Ama neden Trump'ın tehdidini açıkladı o zaman ?

Not : Katar ile ilgili yazdıklarınız ZAYTUNG !

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    teşekkürler sn doctor bu boeing 747 ne oluyor ben onu anlamadım
    O kadarını bende anlamadım ama zaten galaksi savaşları kısmı ve hitap tarzı abartı geldi. Belki benim Almancam yetmemiştir tam anlamaya mesajı koyan arkadaş yardımcı olursa bende hem anlamış hemde öğrenmiş olurum ve fakat anladığım kadarıyla Boeing 747 için fikrimi de söyleyeyim.
    Ramstein anladığım kadarıyla askeri üs yani orda 747'nin ne işi var dünya savaşı mı çıkıyor. Sivil uçağın ramsteinde ne işi var ve kimleri taşıyor manasında yazmış olabilir.

Veya hepsi hikayedir 747 başka bir yere gidiyordur hava koşullarından askeri üsse mecburi iniş yapmıştır bilemiyorum çünkü %100 anladım diyemem.
    Ytd

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Baş imam, Putin'e, "Ben ettim sen etme affet beni dediği gibi", Trump'a da aynısını mı yapacak !
    Yaparsa olabilir, defalarca çark ettiğini biliyoruz, ne dış politikadan anlar, ne ekonomiden !!!
    Ama neden Trump'ın tehdidini açıkladı o zaman ?
    Geri adam atacaksa bak ben ülkem için geri adım attım...Aslında istemiyerek bunlara evet dedim ....Falan Kitlenin gazını alıyordur....

Sayfa 950/1023 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •