Sayfa 951/1000 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Viop XLIII

1.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Nasıl yaptınız ki bunu hisse senetlerinde endeks bu dönemde dolar bazlı gerilemiş siz 10 kattan fazla kazandığınızı iddia ediyorsunuz. bilmiyorum dolar bazında 10 kattan fazla getiren kaç tane hisse vardır son 10 yılda bana saçma geldi

Örnek çalışma.(yukarıda)

Doğan gazete de 300 bin dolar.
    Dohol de 25 dolar.
    Brmende 100 bin dolar.
    Ecbyo da 100 bin dolar.
    Embyo da 25 bin dolar.

Vb.

YTD

Vay hamıssına. Fakir geldik fakir gidecez.

3.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Nasıl yaptınız ki bunu hisse senetlerinde endeks bu dönemde dolar bazlı gerilemiş siz 10 kattan fazla kazandığınızı iddia ediyorsunuz. bilmiyorum dolar bazında 10 kattan fazla getiren kaç tane hisse vardır son 10 yılda bana saçma geldi
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...54#post3268954

Geçmiş zaman hissesi - Doğan gazete.

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Vay hamıssına. Fakir geldik fakir gidecez.
    Boşuna mı asla vobcular başaramıycaksınız diyo
    Maşallah de, nazarın neyim değer fakir seni

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Yiğidi öldür, HAKKINI YEME...

İKİGÖZÜM, ky. nın borsada zengin olabileceğinin kanıtıdır(bunu daha önce kimse için kullanmadım-bu forumda görmedim de).

Ne vob ne başka bir şey..Borsadan güzel hisseler al ve bekle...ve karın belli kısmını arsa-ev vs. yatır...

Kısmet değil..birazda vob saçmalığından, EĞER MARTTA ALDIĞIM 5 HİSSEYİ SATMASAYDIM O KARLARLA Ankara da lüks bir alırdım...

Borsa esasında çok basit..Biz zorlaştırmışız.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İkigözüm abi tahta sahibi anladığım kadarıyla, bence o kazanç normaldir.
    Geçen aylarda bana dediği laftan bu yorumu çıkardım.
    Benim bi limon tezgahım var o gün memedabi ye gel yanımda bi tezgahta sen aç dediydim. iki gözüm abi de bana senin tezgahın sahibi benim dediydi, bizim kira paraları ona gidiyormuş meğer
    Tezgah sahibi olmak istiyorsan acilen viop u bırak bence. Ucuza hisse bulunca kene olmayı öğren derim. Sorun sürekli viop ta short kontratla zengin olma rüyanda gibi. 😉

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Yiğidi öldür, HAKKINI YEME...

İKİGÖZÜM, ky. nın borsada zengin olabileceğinin kanıtıdır(bunu daha önce kimse için kullanmadım-bu forumda görmedim de).

Ne vob ne başka bir şey..Borsadan güzel hisseler al ve bekle...ve karın belli kısmını arsa-ev vs. yatır...

2017 yılında bu tarlanın m2 sini 27 tl den almıştım,sanırım güncelde 1000 tl m2 si olmuştur.(ben aldığımnda toki yoktu henüz)
    Paylaşımlarım yanlış anlaşılmasın yaşım 62 oldu,Amacım borsada hisse senetlerinden para kazanabilineceğini anlatmak.

YTD

8. O değil de crash ci vardı bir tane. Ne oldu acaba? Endeks yüzde 10 düzeltme yapsa koşa koşa gelir. Xu100 1300 lerde crash son hiziyla otobanda diyordu. Bir daha orası görülür mü sanmam.

Sayfa 951/1000 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •