Sayfa 951/1009 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1. Bu arada benim konum değil diyen doktor 5 tane röntgen yazdı. Yine de gelmişken röntgenleri çektirelim diyerek. ( hasta garantisi dalgasından ) Çekilen röntgenleri öğleden sonra aynı doktora gösterdiğimde '' ben bunu okuyamam, değerlendiremem. bu konu benim dışımda '' dedi. O zaman neden bana radyasyon yükletdin kardeşim ? Neremiz doğru ki..

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu arada benim konum değil diyen doktor 5 tane röntgen yazdı. Yine de gelmişken röntgenleri çektirelim diyerek. ( hasta garantisi dalgasından ) Çekilen röntgenleri öğleden sonra aynı doktora gösterdiğimde '' ben bunu okuyamam, değerlendiremem. bu konu benim dışımda '' dedi. O zaman neden bana radyasyon yükletdin kardeşim ? Neremiz doğru ki..
    Dostum geçmiş olsun.
    Çok üzücü çok...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Türkiye'nin yüzlerce sorunu arasına afgan mülteci sorunu da eklenecek gibi görünüyor. Gerçekten sınırlardan giriş yapanları gördükçe sinirlenme ile üzülme, umutsuzluğa düşme gibi duygu karmaşası yaşıyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Turkiye bitti.hic uzulmeyin.duzelirse yazi tura.secimden sonra belki.saglik harcamalarini cebimizden yaptik hep.hatta para vererek disarida hallettim.yoksa ölüyordum.zor yetistim doktora.

5.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Turkiye bitti.hic uzulmeyin.duzelirse yazi tura.secimden sonra belki.saglik harcamalarini cebimizden yaptik hep.hatta para vererek disarida hallettim.yoksa ölüyordum.zor yetistim doktora.
    Mis gibi memleket. Deniz desen var, güneş desen var, orman var her türlü doğal güzellik var... Bu hale gelmek için çok özel çaba sarfetmek gerekli ve o konuda adeta ustayız.

6. Arife gunu islem acikmi yarim gun
    Bayram tatili 9 gun olmus.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,528
     Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Arife gunu islem acikmi yarim gun
    Bayram tatili 9 gun olmus.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borsa banka ozel sektor her zaman yarim gun aciktir arife gunu,,,
    Reyiz sadece dovlet memurlari icin tatili uzatabilir..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Aynen ülke biteli çok oldu okeye dönüyor. Benim asıl merak ettiğim şu günlerde Küba'da yaşanmakta olanlara benzer bi durumda Küba halkının gösterdiği cesur tepkinin onda biri bu toplumda karşılık bulabilecek mi ? Hiç sanmıyorum. İşte asıl problemimiz bu. Demokraside o kadar ileri bir noktaya geldik ki protesto ve hesap sorma kavramları rafa kalktı çok uzun süre önce.

Sayfa 951/1009 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •