Sayfa 952/1003 İlkİlk ... 4528529029429509519529539549621002 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Finans2023 Yazıyı Oku
    Uzaktan Erişim Uygulaması yöntemini anlamadım, nedir bu? Telefona yüklenen farklı programlar mı?
    Telefona kullanıcının haberi olmadan yükletilen bir program oluyor. Uzaktan bağlantı ile her türlü işlemi yapıyorlar.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Birisi 33 gün Fibabank 41 verdi diyo , diğer kişi Fibabank 32 gün 44 bağladım diyo , ben anlamadım bu işi...

Salı günleri 34 gün
    Çarşamba günleri 33 gün olur.
    Çarşamba 32 gün bağlanmışsa valorludur.
    Para miktarı da oranı değiştirir .

4.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Birisi 33 gün Fibabank 41 verdi diyo , diğer kişi Fibabank 32 gün 44 bağladım diyo , ben anlamadım bu işi...
    Fiba 45 verdi bana dün..
    90 gün vadeye kadar.
    Mevuduat kaç dedim..
    45 dedi..

KKM dönüş mü düz mü sormadım açıkcası..

5.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    BİR DELİ KUYUYA bir taş atıyor, onlarca akıllı onunla uğraşıyor.

Buraya oran yazıyorsun, banka adı, düz mevduat mı kkm' mi , dolar mı, TL, mi kaç ay yazman lazım. Yok direk salla 45 oran 50 oran diye insanlar alıntı yaparak sürekli sana sorsun. Yeni TATMİN yöntemi böyle mi acaba.
    Sadece 3 mesaj altına evet 3 mesaj altına düz mevduat olduğunu yazmışım. Diğer tüm bilgiler zaten ilk mesajımda var.
    Başlığı olması gerektiği gibi oran paylaşımı noktasında kullanmışım, insanlara faydalı bir bilgi vermeye çalışmışım.
    Ben TATMİN oldum, peki siz bu mesajı yazarak TATMİN oldunuz mu??

6.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Tutardan dolayı olabileceğini hesaba katıyosundur herhalde..

7.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Fiba 45 verdi bana dün..
    90 gün vadeye kadar.
    Mevuduat kaç dedim..
    45 dedi..

KKM dönüş mü düz mü sormadım açıkcası..
    düz mevduat..Dün anlaşılan 45 le iyi para topladılar bugüm bi tık saldı aşağı..

8.  Alıntı Originally Posted by timarsizsipahi Yazıyı Oku
    Çin'den kara veya demir yolu ile taşıma yapmak ülkenin limanı yoksa anca mantıklı olabilir. O da ülkenin konumuna göre tamamen değişir. Şu an Çin ana limanlarından Türkiye'ye 40'hc konteyner getirmek 2400 usd tutuyor. Avrupa'daki limanlar da aynı seviyede. Kara yolu ile anca İstanbul'dan Romanya'ya tır gönderebilirsiniz bu navlun ile.
    Aynen öyle.. İşletilebilir değil.. Maliyet etkin hiç değil.. Reis ne yapsın buna..

Sayfa 952/1003 İlkİlk ... 4528529029429509519529539549621002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •