Sayfa 956/1043 İlkİlk ... 4568569069469549559569579589661006 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    olmip listede normalde var lakin cok hisse oluyor diye yazmadım beklentim aynı fiyatlar ...sancısız olmuyor syn yerli sabredenlerin kazanacağı yer borsa haberler yayılır battı iflas etti konkord acıkladı acıklayacak gibi işte bu haberler yayıldığında hisseye ciddi sahip cıkıcaksın ve sabredeceksin ben olmip tıpkı afyon gibi ekrandan cıkardım izlemiyorum sadece arada bakıyorum
    Teşekkür ederim Hocam, şu ana kadar sabredenlerin hep kazandığını gördüm ben de. Tercih doğru ise sabretmeli...

2.  Alıntı Originally Posted by Reaktör42 Yazıyı Oku
    İyi geceler hisselerle konuşan Çelik hocam yayla da saflarımızı sık tutuyoruz hocam görüşün nedir bide bugün dün demiştin nthol 3.65 direnç önemli diye dediğiniz çıktı gene ��
    yayla da sıkıntı yok kale gibi ne düşüyor ne cıkıyor

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yayla da sıkıntı yok kale gibi ne düşüyor ne cıkıyor
    Sıkıntı yok hocam sen kale gibi diyorsan bu kaleyi sonuna kadar beklemeye devam tşk hocam iyiki varsınız arada soruyorum kusura bakma banada Ulubatlı reaktör diyebilirsiniz yayla için bu bayrağı bırakmayacağız 👏👏

4. mesela avtur bana resmen glryh hatırlatıyor grafik olarak şimdi sistemden baktım dehşet al sinyali cakmış ne yapalım şimdi ytd tabiki

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    mesela avtur bana resmen glryh hatırlatıyor grafik olarak şimdi sistemden baktım dehşet al sinyali cakmış ne yapalım şimdi ytd tabiki
    #inveo ne olur üstad

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by brokerr Yazıyı Oku
    #inveo ne olur üstad

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu hisseyi sistemden gördüm daha önce ama hiç bakmadım grafiğine baya pirim yapmış şimdi baktımda 3.88 civarında beni uyarmış ama dediğim gibi hiç bakmadım

7. iyi geceler arkadaşlar yarın çalışmıyorum vakit bulursam değerlendirme yaparız iyi tatiller

8. Iyi geceler . Allaha emanet ...

Sayfa 956/1043 İlkİlk ... 4568569069469549559569579589661006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •