Sayfa 957/1001 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 7,649 - 7,656 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Kardeşim üzüldüm,sizlerde sağ olasınız.. Allah kolaylıklar versin yar ve yardımcınız olsun..Hastalıkla alakalı bir sıkıntınız varsa Rabbim şifalar ihsan eylesin..Amin..Selam ve dua ile..

2. Amin reis Rabbim herkesin yardımcısı olsun hastalıkla ilgili eşimin pet sonuçları iyi çıkmadı zorlu bir sürece girdik.

3. S.A Onur kardeşim nerede varsa için dede sizinkine ALLAH.C.C ŞAFİ İSMİYLE YARDIM EYLESİN.

4.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    S.A Onur kardeşim nerede varsa için dede sizinkine ALLAH.C.C ŞAFİ İSMİYLE YARDIM EYLESİN.
    Dualarınız için Sağolasın kardeşim tedbir bizden takdir Allah'tan gereken neyse mücadelemizi yapacağız hayat iyisiyle kötüsüyle bir bütünmüş bununlada yaşamayı öğrenecekmişiz.

5. Onur bey;
    Geçmiş olsun Allah yar ve yardımcınız olsun
    Rabbim Şafi ismi ile şifa versin inşallah

6.  Alıntı Originally Posted by Prtaszede Yazıyı Oku
    Onur bey;
    Geçmiş olsun Allah yar ve yardımcınız olsun
    Rabbim Şafi ismi ile şifa versin inşallah
    Amin dualarınız için sağolasın

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Amin reis Rabbim herkesin yardımcısı olsun hastalıkla ilgili eşimin pet sonuçları iyi çıkmadı zorlu bir sürece girdik.
    Allah (cc), kardeşimizin dertlerine deva hastalıklarına acil şifalar versin..Rabbim, yar ve yardımcınız olsun..Mevlam,sizlere kolaylıklar ve çareler ihsan eylesin ..İnşha Allah.Amin..Kıymetli kardeşim,üzüntünüzü ve duygularınızı anlıyorum ancak malumunuz Allah'tan ümit kesilmez lütfen hemen karamsarlığa kapılmayın derdi,hastalığı veren Rabbimiz elbet dermanını,şifalarınıda ihsan edecektir..İnşha Allah..Üzüntünüzü,sıkıntınızı paylaşıyorum kardeşim..Gerek maddi gerekse manevi yanındayım kardeşim..Selam ve dualarımla kalın..

8.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Allah (cc), kardeşimizin dertlerine deva hastalıklarına acil şifalar versin..Rabbim, yar ve yardımcınız olsun..Mevlam,sizlere kolaylıklar ve çareler ihsan eylesin ..İnşha Allah.Amin..Kıymetli kardeşim,üzüntünüzü ve duygularınızı anlıyorum ancak malumunuz Allah'tan ümit kesilmez lütfen hemen karamsarlığa kapılmayın derdi,hastalığı veren Rabbimiz elbet dermanını,şifalarınıda ihsan edecektir..İnşha Allah..Üzüntünüzü,sıkıntınızı paylaşıyorum kardeşim..Gerek maddi gerekse manevi yanındayım kardeşim..Selam ve dualarımla kalın..
    Sağol reis Allah razı olsun dualarınız manevi destekleriniz bana moral veriyor şimdilik tek sıkıntımız 15 gün sonra patoloji sonuçlarına göre doktorlar nasıl bir tedavi uygulanacağına karar verecekler İnşallah zorlu süreçten güzel sonuçlar çıkar bu sıkıntıyı atlatırız babamın durumu daha kötüydü en son ameliyata karar vermişlerdi üç tane tümör aldılar doktorlar bizim ameliyatlık bi durumun olmadığını söylediler iki tümör e raslanıldı ve babamın 6 aylık kontrolleri devam ediyor 14 yıldır takip altında herşeyin başı sağlık ilk önce Allah'a sonra doktorlara ve dua edenlerin duacısıyız.

Sayfa 957/1001 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •