Sayfa 957/992 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 7,649 - 7,656 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. 3 aylık trend ve hacimdeki düşüşten sonra ….
    https://youtu.be/-KmnOncGQzo?si=Rgp4OCJkjCmgrqGX

2. Günaydın,

8.000.--14.000.- lotlarla nereye kadar...Şirketin vizyonu bu kadar demek ki...küçük hesaplar...küçük düşünme...
    Madem hisse fiyatını düşük görüyorsun...Fiyat istikrarı sağlamak istiyorsun...
    Almana bile gerek yok yaz şöyle 50k-100k alışlar pasife piyasada sana destek olsun...
    Senden çok daha fazlasını alırlar merak etme...ama Böyle size kim akıl veriyorsa yanlış yolda....
    Para yok diyorsan zaten şirketi kapa...şirketlerde para yok diye bir şey olamaz.

Adı HOLDİNG yahuuu....

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Saygılar....

3. Bak dostum bu motorda parsn resmi olarak yok gayri resmi olarakta yok sadece kanca ve omtas zamanında triskadan parça üretti .

Bu grup savunma sanayisine iş yapacagina dair zerre inancım yok.
    Hem o irade istek yok hemde yetenek yok.

Bu motorun dökümünü ve birçok parçasını tei tusasin ortak olduğu şirketler yapıyor.

Dişli kutusu vardı onu ve birçok parçayı da Alp havacılık yapıyor.

Türkiye'de bazı şirketler vardır tırnakları ile kazir bazı sirketlerde vardır el ilah ne tesadüfdurki yürü ya kulum der ama yetenek yoktur devamı gelmez.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Bak dostum bu motorda parsn resmi olarak yok gayri resmi olarakta yok sadece kanca ve omtas zamanında triskadan parça üretti .

Bu grup savunma sanayisine iş yapacagina dair zerre inancım yok.
    Hem o irade istek yok hemde yetenek yok.

Bu motorun dökümünü ve birçok parçasını tei tusasin ortak olduğu şirketler yapıyor.

Dişli kutusu vardı onu ve birçok parçayı da Alp havacılık yapıyor.

Türkiye'de bazı şirketler vardır tırnakları ile kazir bazı sirketlerde vardır el ilah ne tesadüfdurki yürü ya kulum der ama yetenek yoktur devamı gelmez.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://www.tei.com.tr/urunler/tei-t...stirme-projesi
    Bu üretilen parça turbo şaft motorlar için üretildi,ve Ts1400 de bir turbo şaft motor,ben başarılı olacağına inanıyorum, düşüncelerinizde samimi iseniz neden bunca yıldır burada yatırımcısınız bende bunu anlamakta zorlanıyorum,ben sizin gibi düşünsem ilk fırsatta çıkardım hisseden, bence en çok siz inanıyorsunuz,el ilah da dahil buna,zira kişi inandığı şeyi sürekli zikredermiş,ben kişilerin ne dediğine değil hangi yolda olduğuna bakarım.

5. ...........
    Son düzenleme : ruzgar50; 09-10-2023 saat: 13:16.

6.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Ben şahsen kucakta kaldım yoksa bu malı taşımazdım ancak intikam için bu mal taşınır zaten elimdeki malın bir kısmını çıktım kalan kısmıda fırsat verirse çıkarız vermezsede portföyümde parsan eskisi kadar ağır değil rahatça taşıyorum.

Ve gerçekten bu adamlara inanmıyorum inanmam için hiçbir sebep yok vizyon herkezde olmaz elinde israil gibi ordunda olsa vizyon ve profesyonellik olmazsa gelir seni hamas madara eder. Parsanda onun gibi tesis filan var ama inan boş bu boşlugu biz zaten ciroda görüyoruz.

elinde güzel irmik şeker süt ve ceviz olması iyi helva yapacagın anlamına gelmez rezil yeteneksiz bir ahcı bunu mamaya çevirip önüne koyabilir.
    Bu hissede kucakta kalanlar sadece hisselerini satanlardir,elinde hisse olan hiç kimse kucakta değil,bunu da neden yazdığımı zaman gösterecek, aksini düşünene de saygı duyarım,bu topicde uzun bir son yazım bu.

7. Bu hissede elinde mal olanlar kucakta kalanlardır. Deep ve bizler canlı örnekleriyiz . Hisse hepimizi ezdiği için psikolojimiz bozulmuş. Mal taşımanın maliyetinin altıda kalmış satarsak uçar korkusu iliklerimize kadar işlemiş olduğu için ve potansiyel olan bir çok hisse potansiyelini gerçekleştirdiği için hareket alanımız daraltılmıştır. Ve bence sende kucakta kalan ekibe dahilsin . 3 aya 3 hane diye diye 3 yılda zor geldik ama hiç kendini eleştirmedin. Çoğu mal 10x yaptı bu mal 3x zor çıkardı.
    Ve kendini malda tutmak için alakalı veya alakasız tüm savunma sanayide parça üretiyor gibi haber atıyorsun.
    Tahtaya 3 yıl ve fazlasını veren herkes hangi projede olup hangisizde olmadığımızı gayet iyi biliyor ve konuya hakim.

Sayfa 957/992 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •