Onemli Gunler Banner
Sayfa 96/326 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 761 - 768 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    Bilgilendrme ypmadi hala kap a
    Zorundami yapmaya

2. METRO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi

17 Temmuz 2017 19:38
    ***EUKYO******MTY*** METRO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi ) İlgili Şirketler [EUKYO] İlgili Fonlar [] Türkçe Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi - Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Pay Alım Satım Bilgileri Açıklamalar 17/07/2017 tarihinde Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.(EUKYO) payları ile ilgili olarak 1,37-1,49 TL fiyat aralığından 655.390 adet alış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 17/07/2017 tarihi itibariyle % 17,88 olmuştur.

3.  Alıntı Originally Posted by n.eray Yazıyı Oku
    METRO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi

17 Temmuz 2017 19:38
    ***EUKYO******MTY*** METRO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi ) İlgili Şirketler [EUKYO] İlgili Fonlar [] Türkçe Pay Alım Satım Bildirimi Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No) Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No) Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi - Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No) Bildirim İçeriği Pay Alım Satım Bilgileri Açıklamalar 17/07/2017 tarihinde Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.(EUKYO) payları ile ilgili olarak 1,37-1,49 TL fiyat aralığından 655.390 adet alış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 17/07/2017 tarihi itibariyle % 17,88 olmuştur.
    Güzel haber÷)

Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    Takasda var görünüyor yapar herhalde

5.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Takasda var görünüyor yapar herhalde
    Okuduyapmis evet %5 ini alirsa haber vermek zorunda zaten sirketin %50 si aktif bunun %20 si nerdeyse metro da ki bakiniz metro alimlarini 1.49 a kadar tutmus ve hic yukaridan satmamis ilginx degil mi ytd hayrlisi olsn

6.  Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku

PGN605 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Euyo ve eukyoya yönelmiş metro

8. Metroya tşk.ederiz.Ben bugün yükselirse verip bu stresden kurtulmak istyrum.2-3 sene bekleyecek kadar sabrım yok artık.Hisse bir kişinin dudağı arasında..

Sayfa 96/326 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •