Sayfa 96/999 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 761 - 768 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Videonun basinda koin reklami var, videodakilerde koinle ugrasan tipler, su aralar batmis koin piyasasiyla iyice is kaybedenler videoda koinin en guvenli yatirim araci oldugunu soylemis, bana cok yanli bir video olarak geldi, yoksa zaten dunyanin ekonomik krize gittigi ve turkiyenin dis borclari vs her videoda var

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Coin firması sponsor olmuş ütü firmasımı sponsor olunca konuşulanlar doğru oluyor ..Yalan konuşuyor dediğin için sormuştum hangisi yalan diye ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Su somestre tatili bi bitsin, okullar acilsin, otellerdeki cocuk sesi kesilsin, fiyatlar yine dussun, beni Istanbul'da tutamazsiniz..
    Kapadokya bolgesinde bir cave (magara) otel arastiriyorum. Oraya hic gitmedim, mevsimi ne zamandir bilmiyorum, ama merak ediyorum o bolgeyi.. Yukseklik korkum da var, balona da binmem lazim.
    Oradan cikar Mersin'e inerim, hava ilimandir orada, guzel ciger sis yapiyollar, en son 2003 gitmis yemistim, sicak sicak getiriyollar, masanin uzeri once garniturlerle doldurulur, ona para da almiyorlar. Sonra sisler gelir, yufka ekmegin arasina cekerim, biras da sumakli sogan koyarim, offf.
    Sonra cikar sahilde yururum hava gunesli ise..
    Bir kac gun sonra kiyi kiyi Alanya'ya dogru yola cikarim. Sahil yolu cok virajli ama manzara enfes idi. 400km yolu domatis yuklu kamyonlarin arkasinda 7 saatte alabilmistim ama cok da keyifli idi.
    Antalya'da bati tarafini severim. Cirali Adrasan cok hosuma gider..
    Bir temmuz sicaginda Ulupinar'da derede serinlemistim.
    Sonra oradan cikar kiyi kiyi veya iceriden Afyon'a gelir Orucoglu'nda 3 gun makak maymunlari gibi acik hava jakuzisinde/havuzunda otururum, etlerimi, kemiklerimi isitirim.
    Afyon kaymagini yerim. Numan usta'da ogle yemekleri, Asci Bacaksiz'da tandir..
    Onerilerinizi beklerim ozellikle Kapadokya konusunda..
    Syg,
    Ben bu yaz alanyada tatil yapmıştım mersin sahil yolundan gittim aracımla. 2 yerde dağ virajları var.gerçekten çok keyifli arac sürmek o virajlarda. 3.4 saatte alıyorsun mersinden alanyayı. 4.5 tünel açıılmış. duble yollar var. eskisi gibi değil o yollar artık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Ben bu yaz alanyada tatil yapmıştım mersin sahil yolundan gittim aracımla. 2 yerde dağ virajları var.gerçekten çok keyifli arac sürmek o virajlarda. 3.4 saatte alıyorsun mersinden alanyayı. 4.5 tünel açıılmış. duble yollar var. eskisi gibi değil o yollar artık.
    Duymustum bunu..
    Sahil seridinin icine ettiler yeni yol yapacagiz diye demisti Mersinli arkadas..
    O zaman oranin da bir esprisi kalmadi..
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Dudu çocukların kanadada hangi bolumu okuyacaklar?Burda okusalar olmazmı hem masrafı dusuk olur hem sıkıntısı...
    Egitim mi kaldi melmekette sevgili kardesim?
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayın Dudu, Kapadokya için havaların biraz daha ısınacağı Mart, Nisan, hatta Mayıs ayı çok daha uygun dönem olabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Sayın Dudu, Kapadokya için havaların biraz daha ısınacağı Mart, Nisan, hatta Mayıs ayı çok daha uygun dönem olabilir.
    GAP ve Kapadokya için en iyisi Nisan ayları oluyor ne sıcak ne soğuk olur tam iklimi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Aynen sayın Dudu. Nevşehirde ikamet ettiğim için. Birde cave oteller pek bir soğuk oluyor. Gelmişken balon turu yapın muhakkak. Ha birde fiyat performans olarak pek yüksek beklentide olmayın derim otellerden. Ürgüp değilde Göreme tercih etmek daha iyidir. Kapadokya için 2 gün yeterlidir. Ben hızlandırılmış ve ziplenmiş bir günlük tur yapıyorum hatta gelen eş dosta Yerlisi değilim ama 10 yıldır buradayım. İyi kötü bilgim var. Yardım edebileceğim bir konu olursa seve seve yardımcı olurum.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    GAP ve Kapadokya için en iyisi Nisan ayları oluyor ne sıcak ne soğuk olur tam iklimi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kapadokya için Nisan tam isabet olur. Mayıs aylarında ansızın bastıran şiddetli yağmur vakaları çok oluyor. Hele son iki yıldır gün aşırı yağış aldık Mayıs ayında neredeyse.

Sayfa 96/999 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •