Sayfa 96/362 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2892 madde; 761 - 768 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by aliantiochrainbow Yazıyı Oku
    Eğer günü tavan kapatırsa ben bu hareketi tahtacının yaptığını, lotları toplayıp, çok alışa izin vermeden 63'lere gelmek isteyeceğini düşünürüm. Eğer tavan kapatmazsa büyük yatırımcı girmiş ihtimalini düşünürüm ve onun elindekileri almak için fiyatı biraz daha baskılayabileceğini düşünürüm.
    aynen doğru ..

2. 60.00 kadar alan tahta yapıcı olsaydı .şuan hissenin fiatı buralar olmazdı .en az 5500 civarı yada daha yukarısı olmalıdır ...

3. bizim gibi yatırımcı olan için farketmez sadece zaman kaybı olur sonuç değişmeyecek ....

4. Para çıkışı olmadan %-7 .Pek inandırıcı değil.Gördüğüm kadar yatırımcısıda pek silkelenecek türden değil

5.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Para çıkışı olmadan %-7 .Pek inandırıcı değil.Gördüğüm kadar yatırımcısıda pek silkelenecek türden değil
    eyvALLAH aynen doğru 5400 üstü kapanış süper olur ..

6.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Para çıkışı olmadan %-7 .Pek inandırıcı değil.Gördüğüm kadar yatırımcısıda pek silkelenecek türden değil
    ben şu ,bu kişisine bakmıyorum...isteyen devam eder isteyen de çıkar..ben hissemize inanıyorum...bu kaliteli hissemizin değeri buralarda olmamalı düşüncesindeyim..

bu sabah hem getirilen tedbir hem de sabah sabah şirketin açıklamada geç kalması bazı yatırımcılarda panik oluşturdu...bu panik geçtikten sonra inşALLAH yolumuza devam ederiz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. boşuna uğraşıyor .mal kaptırmaktan başka bir şey yapamaz .yavaş yavaş hisseye ilgi çoğaldı ....artık kendileri bilir.bekleyip sabreden kazanır ..

8. Bu arada herkesin Mevlid Kandili mübarek olsun

Sayfa 96/362 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •