Sayfa 960/1008 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Abka abinin hissesini sabah sattım sonra aşağıdan yerine koydum. Şuan hacim yapayım diye al sat yapıyorum ama satarken elim titriyor

2. Abka abinin tarif ettiği hisseyi isim vermeden söyleyeyim. Ekim ayında en fazla net ihracat yapan firma. Firmanın kredi borcu yok. Dolar bazlı dibin aşağısında araştırın bulun

böyle günlerde ilk firar GARAN dan gelir..

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bir de pd/dd e bakalım...

Benim temel mantığım: GÜÇLÜ GURUP(veya yabancı ortaklık) olan hisseyi,kötü bilançoda,yüksek f/k da ama dip fiyatlardan alıp beklemektir...

Ölmeyecek olan bir yarış atını bacağı kırıkken almak lazım(tabi eski performansına kavuşacak mantığıyla)

DOAŞ,TEKNOSA,CRFSA vs....Bunların dipleri güzel fırsatmış.
    PD/DD bakarsak daha kötü..
    O zaman 40 PD/DD fiyatlanmış. Şu an 7,80..Şirketin bilançolar düzeldiği için geçmişe göre şu an daha ucuz..

Migros detaylı takip ettiğim ve uzun süreler aralıklı da olsa taşıdığım bir senet olduğu için iyi biliyorum..
    O perişan durumundan şu an farklı bir yere evrildi şirket. Yatırım vs de iyi gidiyor..

Ama şu fiyattan 6 ay için mevduat kadar kazandırır mı ? .. Bence kazandırmaz yada riske girmeye değmez..

Mesela Doas ilginç.. Kasım ayı verileri geldi yeni. Aksine satışlar bayağa artmış. Akıl alır gibi değil.. Çünkü orta ve üst segment ..Rasyolara göre hala ucuz ama 2024 2.yarı için almak daha mantıklı olabilir.Faizlerin düştüğü zaman.. TTRAK de çok iyi fırsat verebilir bu dönem ilerisi için..

Teknosa daralma zamanı çok mantıklı belki olmayabilir. Malum harcamalar ciddi olarak düşüyor..
    Crfsa yı da izledim sadece ne yazık ki... Hareketi çoğu inan gibi öngörsem de almaya elim gitmedi..
    Kısmet bu işler biraz da..

5. https://www.youtube.com/watch?v=wNYsMCXHPUQ
    DEPREMİ ÖNCEDEN HABER VEREN SİSTEM nasıl çalıştı? | Bu teknoloji hayat kurtarır!
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

SPOT

7. Millet kredi kartına yükleniyor.

Yapı Kredi, Akbank ve Garanti bu işin ekmeğini yer.

Kamular limitleri kolay artırmıyor. Her alışverişin en az %1 i bankalarda kalıyor bence. Olaya sadece mevduat ve kredi faizi ile bakmamakta fayda var.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abka abinin tarif ettiği hisseyi isim vermeden söyleyeyim. Ekim ayında en fazla net ihracat yapan firma. Firmanın kredi borcu yok. Dolar bazlı dibin aşağısında araştırın bulun
    yeni enflasyon muhasebesine göre gidecek şirketler hangileri önerisi olan var mı? tşk.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 960/1008 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •