Sayfa 960/1000 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Bu durumda işbank TI1 leri satıp TIV almak lazım, değil mi hocalar ?

2. Sayın hayrani üstadımın tabiriyle önden yüklemeli bu agresif faiz indirimini oldukça zor günler geçiren bankalar için bir çeşit sübvansiyon olarak nitelendirmek mümkün. Haliyle bu durum yıl sonu bilançolarına olumlu olarak yansıyacak ve beklentileri de olumlu yönde etkilemesi beklenir. PD/DD olarak yeterince cazip olan (olası bir HALKB etkisinden arî olarak) bankalar eşliğinde endekste de aşağı yukarı aynı getiri potansiyeli mevcut diyebiliriz. Bu itibarla portföyünde banka ağırlığı yüksek olan değişken fonların getirileri de olumlu yönde etkilenecektir gibi bir değerlendirme yapabiliriz sayın dostlarım.

3.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Bu durumda işbank TI1 leri satıp TIV almak lazım, değil mi hocalar ?
    birkaç gün önceden de yapılabilirdi, şimdi de yapılabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Bu durumda işbank TI1 leri satıp TIV almak lazım, değil mi hocalar ?
    TIV benzeri kısa vadeli borçlanma araçları portföyünde Devlet tahvili miktarları biraz daha düşük gibi duruyor. Diğer fonlar gibi (HTT & DZT) agresif hareketler beklememek lazım üstadım.

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    TIV benzeri kısa vadeli borçlanma araçları portföyünde Devlet tahvili miktarları biraz daha düşük gibi duruyor. Diğer fonlar gibi (HTT & DZT) agresif hareketler beklememek lazım üstadım.
    Tam ortası isteyenler şuan YSU alınabilir ne şiş yansın ne kebap hesabı

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Sayın hayrani üstadımın tabiriyle önden yüklemeli bu agresif faiz indirimini oldukça zor günler geçiren bankalar için bir çeşit sübvansiyon olarak nitelendirmek mümkün. Haliyle bu durum yıl sonu bilançolarına olumlu olarak yansıyacak ve beklentileri de olumlu yönde etkilemesi beklenir. PD/DD olarak yeterince cazip olan (olası bir HALKB etkisinden arî olarak) bankalar eşliğinde endekste de aşağı yukarı aynı getiri potansiyeli mevcut diyebiliriz. Bu itibarla portföyünde banka ağırlığı yüksek olan değişken fonların getirileri de olumlu yönde etkilenecektir gibi bir değerlendirme yapabiliriz sayın dostlarım.
    avrupada hava bozmaz, bizde ekstra bir sıkıntı yaşanmaz ve risk iştahına bağlı olarak endeks 100 bin üzerine yerleşip burayı bir destek haline getirebilirse yıl sonu noğel rallisi falan dedikleri o hareket yaşanıp endeks te 2 dolar hedefine ilerleyebilir ki bu da en azından 110 binlerin üzeri anlamına gelir.

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Tam ortası isteyenler şuan YSU alınabilir ne şiş yansın ne kebap hesabı
    News, Para Piyasaları fonu anladığım kadarı risk içermiyor. İçinde hisse senedi yok biliyorum. Siz bu konuları sıkı takip ediyorsunuz. Örneğin Vk6 fonu hakkında görüşünüz nedir? Ya da bu fonlardan getirisi iyi dediğiniz fonlar var mıdır? Çünkü artık mevduat yerine buraya dönmeyi düşünüyorum. Düşüncenizi almak istiyorum. Bol kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    News, Para Piyasaları fonu anladığım kadarı risk içermiyor. İçinde hisse senedi yok biliyorum. Siz bu konuları sıkı takip ediyorsunuz. Örneğin Vk6 fonu hakkında görüşünüz nedir? Ya da bu fonlardan getirisi iyi dediğiniz fonlar var mıdır? Çünkü artık mevduat yerine buraya dönmeyi düşünüyorum. Düşüncenizi almak istiyorum. Bol kazançlar
    Vk6, HLL, FIL bu fonlara bakabilirsiniz, hisse yada riskli enstrümanları barındırmaz ilgili fonlar.

Sayfa 960/1000 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •