Sayfa 961/1002 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,681 - 7,688 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Bury çok yoğun bir şekilde Hapishane hisse senetleri almıştı. Hala en büyük pay bunlarda long olarak. Bury ABD nin kaosa sürüklendiğini ve suç oranlarında patlama yaşanacağı için Hapishane hisselerinin çok iyi temettü vereceğini öngörüyor.

Bu videoyu izleyen ABD deki durumu ve Bury nin neden ağırlıklı olarak Hapishane hisse senetleri aldığını hemen anlar. ABD de suç oranlarında patlama yaşanması çok yüksek ihtimal. Orta sınıf bitmiş durumda.

https://twitter.com/StealthQE4/statu...184849163?s=20

Hjb nasıl sizce içindeki hisse oranı %16 gözüküyor haftalık ve aylıkta getirisi de iyi gözüküyor . Nisan'da çıkmış sanırım.

3. Rpd +1,56
    yay -5,17
    fub -2,46
    mac +2,03
    yas +1,85
    rık -0,18
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

4.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Rpd +1,56
    yay -5,17
    fub -2,46
    mac +2,03
    yas +1,85
    rık -0,18
    ben ne demiştim: ) rık yeşil olmadı gerçi de az kalmış yani..bu arada teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Michael Burry hem S&P hem de Nasdaq için 1.6 Milyar $ (!!) Short açmış. Robert Kiyosaki de benzer bir iddiada bulunuyor. US fonlarına yatırımda biraz temkinli olmak gerekebilir.
    bu konularda spekülatif tipleri ciddiye almanızı tavsiye etmem. dahası yalan haber yayıyor olması muhtemel aklı başında hiçkimse daha eski zirveyi geçmemiş nasdaq'ı üstelik fed faiz artırımı kesinleşmemişken şortlamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    bu konularda spekülatif tipleri ciddiye almanızı tavsiye etmem. dahası yalan haber yayıyor olması muhtemel aklı başında hiçkimse daha eski zirveyi geçmemiş nasdaq'ı üstelik fed faiz artırımı kesinleşmemişken şortlamaz.
    short denilen tarafı opsiyon alım işlemi ve beyana tabi lakin diğer ayakta long yapmasının beyan zorunluluğu yok..

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Hjb nasıl sizce içindeki hisse oranı %16 gözüküyor haftalık ve aylıkta getirisi de iyi gözüküyor . Nisan'da çıkmış sanırım.
    ilginçmiş gerçekten %16 hisse ile aylıkta bu kadar getiri yapması, ben de buna benzer fonları araştırıyordum, içinde fazla hisse olmayan, aktif yönetilen ve aylık %8-10 arası getirenler. tabi bu getiri sürekli aynı şekilde gitmeyecektir ama bundan sonra hisse yoğunlara çok fazla para bağlamak riskli olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    ben ne demiştim: ) rık yeşil olmadı gerçi de az kalmış yani..bu arada teşekkürler.
    hocam bu rık niye fazla düşmemiş, dolardaki perşembe günkü düşüş daha yansımadı mı? yoksa bu yansımış hali mi?

Sayfa 961/1002 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •