Sayfa 961/1002 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 7,681 - 7,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    İnşaat, makine, maden veya biyoloji mühendisiyiz deyelim ve bir tanesini örnek alalım.

Maden mühendisiyiz ve uzaktan çalışıyoruz, abi İliçte cüruf anasının a. çıktı derlerse ne diyeceğiz?
    Ağabey...
    Bir "Sosyal Demokrat" olarak:
    -Validenizin a... sokun diyeceğiz.

Bu tür meslekler uzaktan çalışmaya uygun değil. Zaten gelecek yıllarda bu meslekler de olmayacak.
    Sensörler, makineler, cihazlar... Hata payına yer bırakmadan yapacak bu işleri.
    Ancak veri analizi yine siyasetin, iktidarın konusu olacak.
    Biz yine 100 yıl geriden takip edip, öleceğiz elbette. En beleşi bu çünkü.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ben sizler gibi götümle okumam, ne yazmışsın?
    Gene götünle okumuşsun bi daha oku refaba sormuş bende cevaplamışım adım geçtiği için alıntılama gerek yok direk cevaplamışım. Cevapta yerine gitmiştir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Benim etibank civarıyla tanışmam 84 yılında ANKARA ATATÜRK LİSESİYLENDİR 3 YIL OKUDUM.amq yeşil nalın ı bilmiyorum.
    Benim evimin olduğu yer ankaraya gittiğimde 15 sene önce çalışma bakanlığı binasını yapmıştı,hemen etibank yanıydı,takıldığımız en fazla yer kebap 49 ve yeşil nalindi,kebap 49 oradan taşınmıştı,yeşil nalin yoktu zaten belirtmişsiniz 5-6 sene önce gittiğimde nihatbeye taşınmıştı orada şahıslar eski olanlar hemen tanımıştı,benim evde Atatürk lisesine yakındı,zaten strasburg caddesi yakınında maltepe camisinin aşağısındaydı,80 öncesi okul MHP'lilerin elindeydi,bizim sıhhiyede bir ara vardı çoğu tuttukları solcuları orada döverlerdi zincirlerlen o bölge onların bölgesiydi zincirlerlen gezerlerdi,devamlı solcuları uyarırdık,merkez üstleri senin okuduğun okuldu,demekki o zaman toymuşsun,neyse bizimde ankarada gençlik toyluk zamanlarımız oldu,10 sene kaldım 1971-1980 gençliğim orada geçti,okuduğum akşam lisesiydi cumhuriyet ticaret lisesiydi anıttepedeydi,solcu okul olduğu için çankayaya sürülmüştük milli eğitim tarafından adam olsunlar diye,aşırı guruplar vardı içimizde,benim çocuklarlan bir sorunum yoktu,çoğunu mahkemede cezadan kurtarıyordum,zaten abi bize yardımcı ol diyorlardı,zaten iç işleriylen bağlantım vardı önce orada çalıştığım için,çankayayıda dağıtmıştı bizim aşırıcılar şikayetçi oldular tekrar anıttepeye geldik,zaten 80 yılı haziran ayında almanyaya kaçtım,daha doğrusu kaçırttılar diyeyim,2 yıl ekonomi eğitimi aldım hannover üniversitesinde ön lisans gibi bir şey okudum 82 sonu yurda döndüm

Salamonun yanına saramonda gelmiş
    Moiz, Mişon, Abraham, Hayimde gelmeden biz gidelim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Gene götünle okumuşsun bi daha oku refaba sormuş bende cevaplamışım adım geçtiği için alıntılama gerek yok direk cevaplamışım. Cevapta yerine gitmiştir.
    Başkanın forumda
    Alt mercek üst mercek problemi varsa ben ücretsiz muayene ettireyim Konya'da, hatta kampanya yapalım tur düzenleyelim.

Ulen Etibank Sıhhıye binası 1990'lı yıllara kadar duruyordu, Refaba senin o yıllarda henüz kısa doncek gezdiğini de yazmış zaten.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Başkanın forumda
    Alt mercek üst mercek problemi varsa ben ücretsiz muayene ettireyim Konya'da, hatta kampanya yapalım tur düzenleyelim.
    Rica ediyorum bu muhabbeti 3lü yapmayalım
    Üçlü oldu mu güçlü olmuyor hır gürlü oluyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla ıbık zıbıkla ben uğraşamam, sokaktan 10 kişi çevirin Almanyaya gidermisin deye sorun, yarısı otobüs nereden kalkıyor abi demezse.
    Alamanlar da sınır kapısında bizimkileri bekliyorlar dı ya..

Sayfa 961/1002 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •