Onemli Gunler Banner
Sayfa 963/1003 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. dün tcmb kuru 7.59 idi bugün 7.44'lerden kapatirsa kur yüzünden -%2 yabancı fonlarda yarın düşüş olabilir. kendi performansına göre farklılık gösterir.

2.  Alıntı Originally Posted by flowski Yazıyı Oku
    dün tcmb kuru 7.59 idi bugün 7.44'lerden kapatirsa kur yüzünden -%2 yabancı fonlarda yarın düşüş olabilir. kendi performansına göre farklılık gösterir.
    elimde yabancı fon olarak sadece yay var miktarı az ama bir aydır yerinde sayıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by flowski Yazıyı Oku
    dün tcmb kuru 7.59 idi bugün 7.44'lerden kapatirsa kur yüzünden -%2 yabancı fonlarda yarın düşüş olabilir. kendi performansına göre farklılık gösterir.
    KUB nasıl etkilenir acaba, son 1 haftadır güzel getirdi.

4. bankacılıkta beklentim arttığı için mac ı biraz daha arttırdım.
    bakalım ne olacak.
    ytd..

5. OPH ve OPI hangi hisseleri aldi acaba bu getirileri elde etti insan bi merak ediyor ama cokta onemli degil. Portfoy dagilimi aciklamamanin faydalari olsa gerek.

6.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    OPH ve OPI hangi hisseleri aldi acaba bu getirileri elde etti insan bi merak ediyor ama cokta onemli degil. Portfoy dagilimi aciklamamanin faydalari olsa gerek.
    2 hafta önce diğer fonların gerisinde kalıyordu. UPH RBH yi performansı düşük diye sattım OPH yi de satacaktım bir şans daha verdim tahmin ettiğim gibi şuan hepsinin önüne geçti.

7. Haydar bey neye istinaden dağılım raporunu hisselerin tüm hareketlerini içerecek şekilde değiştirdi anlamak mümkün değil. Ona göre spk istedi, öyleyse neden diğer şirketler eski düzende devam ediyor.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Onumuzdeki aylar 2020 den daha kotu gecebilir uzun vsde beklentim iyimser ama kisa vade kotumser.

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Sağlam bir para birimi, zengin bir toplumun olmazsa olmazıdır.”

Sayfa 963/1003 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •