Sayfa 964/999 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. pala bunu çok sevdi
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Ama ilk cümleleri (ekonomi iyi vs) de boğalara devam işareti.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Faiz indirmezse dow ocak ayındaki gibi gocer bence

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    pala bunu çok sevdi
    Ya da numara çekiyor. Neyse 2-3 güne belli olur. Ben yarın biraz daha altın-gümüş alayım, küresel çöküşe kadar tutmak üzere.

Bu akşam bir çok enstrümanda iyi stop patlar. Spot candır yahu.

4. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

https://youtu.be/L5K3IxINr7A

Bu başlıkta ilk kez farklı bir şey paylaşıyorum. Lütfen sonuna kadar seyredin.

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    https://youtu.be/L5K3IxINr7A

Bu başlıkta ilk kez farklı bir şey paylaşıyorum. Lütfen sonuna kadar seyredin.

Tekrar paylaşılması güzel Sayın Jas,ama bir kaç sayfa önce ben paylaşmıştım,gerçekten muhteşem bir şey....

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Tekrar paylaşılması güzel Sayın Jas,ama bir kaç sayfa önce ben paylaşmıştım,gerçekten muhteşem bir şey....
    Dostum, sadece son 1-2 sayfaya bakma fırsatım oldu, görmemiştim. Gerçekten muhteşem. Tekrar olduğu için tüm arkadaşlar kusura bakmasın. Dinler dinlemez bunu paylaşmalıyım dedim.

8. Bu gidiş, "gidiş" tir arkadaşlar..

Bu halk, bu soyguna, dengesizliğe ve densizliğe daha fazla dayanamaz.

Yoluna "kurban" olsa da dayanamaz.

Gelecek için 2 şık vardır.

1. cisini telafuz etmek imkansız.

ama 2. olasılıkta , bu ülke BANGLADEŞ seviyesine iner..

Bu resim 3 gün değil , 3 ay değil, 3 yıl değil TAM 6 YILLIK DOLARIN , BANKA FAİZİNE GÖRE ARTIŞ HIZI..

Yani Parasını Bankada Likit fonda tutana Göre , Parasını dolarda, -faizsiz- tutanın kazanma hızı.

Eğer , üstüne birde dolar faizini eklerseniz (% 3 kabaca), dolar tutan, Yıllık Bileşik % (7+3) daha fazla parasını artırıyor.

Ve bu 6 senedir belli çevrelerce(!) kontrollu bir şekilde alt ve üst limitler içinde yapılıyor.

Geçen Ağustos taki depremi yapan da bu ülkenin ve halkın en büyük düşmanı..Her Kimse ...

Bu resmi, normal vatandaş kolay kolay çizemez. Onun için ve bazı kişileri artık dürüst olmaya davet için yayınlıyorum.

Bu işin sonu dediğim gibi 2 olasılıklı....

ALT MİNİMUM çizgisinin, politik tercihleri olduğu, artık bir "varsayım" olarak değil, "gerçek" leri olarak kabul edilmelidir. Zaten MB sının Dolarda yaptığı atraksiyonlarda bu netlik kazanmış bulunmakta..

1 sene içinde dolar ne olur ? sorusuna cevap vermek kolay değil. Ancak bu resimde görüldüğü gibi cahillik ve densizlik devam ederse, alt çizgide (minimum ) çizgisinden, üst çizgi maximum arasında (5,50-7,80 tl) değerleri arsında değişebilir. Halkı fakirleştirme, (yani soyma) , her durumda TAM GAZ..

Sayfa 964/999 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •