Sayfa 965/1012 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Fabrikaları satış yöntemi ile özeleştiriyoruz, borçları devir alıp kamulaştırıyoruz.

Çelişki var burada! Demis prof. Veysel ulusoy

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Butun cabalarima ragmen garanti kredi kartlarimin limitini artiramadim ve 300 tl de aidat kesince kartlari kapattim. Hic sormadilar bile niye kapatiyorsunuz diye.

Su an mevzuata gore 50 bin tl lik kredi karti alabilirim. Ing de mevduatim var muhtemel ing platinum bonusa basvuracagim.

……………

Ticaret demissiniz. Ben dusunuyorum ama daha cok imalat yonunde bir seyler. Kosgeb sertifikam var, belki bir seyler bulurum.

Turkiye de yemek acisindan zayif olan sey pizza. Iyi tarzda pizza yapan yer yok neredeyse. Yani italyan pizzasi. Bir ara vardi aklimda bir take away pizzaci acmak.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Garantinin aidati 105tl biliyorum..300tl cok yüksek americanexpress olmasın o??

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Garantinin aidati 105tl biliyorum..300tl cok yüksek americanexpress olmasın o??

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Miles and smiles platinum ve amex. Toplam 300 tl. Yillik aidati hak edecek bir kart degil. Normal harcamalardan neredeyse hic mil kazanilmiyor. Zaten kazandiginiz millerde pek bir ise yaramiyor.

Arastirdim biraz Yapikredi Adios hosuma gitti. Belki ona basvururum.

15 gun icinde iade edilir dedi mt. Insallah ederlerde bir daha aramak zorunda kalmam.

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    hocam bu Maltada tam olarak ne gibi bir muhendislık yapıyorsunuz?
    Ben muhendis degilim ki.

Sigorta sektorundeyim. Hayvanlari sigortaliyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Miles and smiles platinum ve amex. Toplam 300 tl. Yillik aidati hak edecek bir kart degil. Normal harcamalardan neredeyse hic mil kazanilmiyor. Zaten kazandiginiz millerde pek bir ise yaramiyor.

Arastirdim biraz Yapikredi Adios hosuma gitti. Belki ona basvururum.

15 gun icinde iade edilir dedi mt. Insallah ederlerde bir daha aramak zorunda kalmam.

Adios da eskidendi artık numarası kalmadı. Diğerlerinden belki daha iyidir onu bilmem de yüksek miktarlar harcıyorum eskiden senede 1 uçak bileti garanti gelirdi şimdi çok zor, 2 senede veya 3 senede 1 ancak...

Pizzacı Ankara'da bir avm ye italyan ustası olan italya da yediğiniz pizzaların aynısını yapan bir pizzacı açılmıştı 1 sene ancak dayandı kapandı gitti. Bence fiyatları da pizzaları da nefisti ama bizim halk italyan piyasasını sevmiyor Amerikan pizza gidiyor. Dolayısıyla new york metrosunda dilim pizza satan dayıların iş modelini getirip dayasan çok acayip gidebilir ama onun dışında pek umut yok bence pizza işinde. Bir de tüm pizzacilar aynı pizzayı satıyor o da ilginç. Lahmacun ve kuşbaşılı kaşarlı diye iki gerçek de var tabi...

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Adios da eskidendi artık numarası kalmadı. Diğerlerinden belki daha iyidir onu bilmem de yüksek miktarlar harcıyorum eskiden senede 1 uçak bileti garanti gelirdi şimdi çok zor, 2 senede veya 3 senede 1 ancak...

Pizzacı Ankara'da bir avm ye italyan ustası olan italya da yediğiniz pizzaların aynısını yapan bir pizzacı açılmıştı 1 sene ancak dayandı kapandı gitti. Bence fiyatları da pizzaları da nefisti ama bizim halk italyan piyasasını sevmiyor Amerikan pizza gidiyor. Dolayısıyla new york metrosunda dilim pizza satan dayıların iş modelini getirip dayasan çok acayip gidebilir ama onun dışında pek umut yok bence pizza işinde. Bir de tüm pizzacilar aynı pizzayı satıyor o da ilginç. Lahmacun ve kuşbaşılı kaşarlı diye iki gerçek de var tabi...
    Bu konuda tamamen haklisiniz. Bizim halkimiz ornegin pizzaya ketcap mayonez sikiyorlar ama bunu italya da yapsan kufur eder adamlar.

Bende zaten riskli gordugum icin cok fazla uzerine dusmedim. Hele adana da yapmak cok zor.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku

Evet adios icin oyle diyorlar. Valla adam gibi bir kart bulamadim ona yaniyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben muhendis degilim ki.

Sigorta sektorundeyim. Hayvanlari sigortaliyoruz

Ekonomist ihtiyacınız var mı

Sayfa 965/1012 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •