Sayfa 969/1000 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,745 - 7,752 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,352
    CDS 814.03 ve dun kapaniş 824,63 idi

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Hani tarım ve elektrikli araçlara yatırım yapıyordunuz...ereğli nereden çıktı
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bence alici belirler..
    Benim de var bir daire satisda ciddi alici bekliyorum ama gelmiyor..

Gelse hemen el sikisip hayirli olsun diyecegim ve onu da EREGL'e gomecegim.

Syg,
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Hani tarım ve elektrikli araçlara yatırım yapıyordunuz...ereğli nereden çıktı

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hektaş ve froto dan bahşediyor aklı sıra maytap geçiyor topikle

4. faiz ve dolar başlıkları yeterince rayından çıktı. umarım burası da aynı kaderi paylaşmaz, buna alet olmayız.

5. Borsadan kazandıklarımla eurobond biriktiren birisi olarak bu aralar cds'lerin geldiği seviyeler sebebi ile yandık bittik battık muhabbeti doğal olarak çok yapılıyor ben de şahsen kötü etkileniyorum. Her ürünün bir riski var ülkenin borcunu ödeyemeyeceği duruma gelmesi bir felaket senaryosu ama doğru gerçekleşebilir, 99 depremini yaşamış biri olarak ve de deprem kuşağında olmamız sebebi ile emlak yatırımı olanlar bana kalırsa daha çok riskte, bu da bir bakış açısı... Eurobondları alırken yaa hep bir kriz olsa da ucuzdan alsak derdim, dün minik bir miktar aldım fazlasına şu anlık cesaret edemedim ...

Dudu Bey hakkındaki yorum eğlenceli ama biraz haddi aşmış gibi geldi bana ... İnsanlar tecrübe ve yaş edindikçe değerlendirmeleri konulara bakış açıları değişir bunu salt hali vakti yerindelikle açıklayamayız...

6. Yıllar yılı bitcoin ile zaman geçirdiğim için eurobond üzerinden yapılan felaket tellallığından zerre etkilenmiyorum. Bağışıklık kazandım Bu risk yok demek değil tabi. Sadece benim umrumda değil o kadar.

ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yıllar yılı bitcoin ile zaman geçirdiğim için eurobond üzerinden yapılan felaket tellallığından zerre etkilenmiyorum. Bağışıklık kazandım Bu risk yok demek değil tabi. Sadece benim umrumda değil o kadar.

ytd
    Coincilere buralar köy kahvesi gibi gelir )

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yıllar yılı bitcoin ile zaman geçirdiğim için eurobond üzerinden yapılan felaket tellallığından zerre etkilenmiyorum. Bağışıklık kazandım Bu risk yok demek değil tabi. Sadece benim umrumda değil o kadar.

ytd
    Bu başlığı okuyup her alışı en az 100 bin nominal olan kaç kişiyle konuştum bir ben biliyorum .

Buradaki senaryo ile devasa kayıpla kol kesmek isteyenleri boşver miktir et onları diye Zor ikna ettim .

Yani etkilenen var etkilenmeyen var .

Ben etkilenmiyorum ama cadı uçuşu bitsin öyle bakarım demiştim ciddi prim yapınca vazgeçtim .

Artık eylüldeki cadı uçuşuna kısmet diyorum

Sayfa 969/1000 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •