Sayfa 969/1009 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,745 - 7,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    bunlar o yüzden oluyor.
    O yüzdeni bu yüzdeni yok, 4 siyasal islamcıyı chp ye monte ettiren küreselciler amacına ulaştı, yarın Anayasayı ilk 4 madde dahil komple değiştirseler halka bile sormalarına gerek kalmayacak. Yani ülke 7 federasyona bölünse cemaat ve tarikatlar anayasal koruma altına girse, 60 küsür ana dilde eğitim olsa meclisten çok rahat 450 mv evet diyecek.
    Bu şartlarda kimin cb olduğu çok mu önemli?
    Chp yi yöneten üst akıl aynı zamanda akp yide yöneten üst akıl. Hedefleri tek.
    Mayınlar niye temizlendi? Suriye niye karıştırıldı, o kdr suri bölge niye boşaltıldı kim doldurdu.
    Uzar gider. Ama biz günlük yaşıyoruz, hatta anlık..
    Another day in paradise

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Can ataklı anlatmış. Akp nin oyunu artırsan herkes itiraz edecek ama anketlede %7 olan MHP ye ona kaydırma yaparsan kimse çakmaz. 1,6 milyon seçmen fazla diyor. Sınan Ateş cinayeti altında kalan hiç bir şey vaad etmeyen MHP nin oyu artıyor. Bunu vb şeyleri anlatıyor
    Madem karşı taraf usulsuzluk yapacağını düşünüyorsunuz yaptırmayın?
    Hadi yaptı diyelim daha ilk bunu keşfettiğinde sineyi millete git?

Yoksa muhalif kalmak daha mı iyi diye susuyorsunuz ve kısık sesle eleştiriyor siyasileriniz?

Oylarda usulsüzlüğü Koskoca chp yönetimi yerine sıradan vatandaş kendi oyunu kontrol ederken buluyor buna ne demeli?

hayatım boyunca akp ye tek oyum olmadı ama bu defa reise basacağım

mührü mührü
    fişi kk çekmesin reis çeksin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hocam seçmen sayısı ile ilgili problemler var. Yeni seçmen sayısı bir önceki seçime göre ölenleri düşünce 8 kusur milyon artmış. Bunu bu seçimde 18 yaşına girenleri düşünce 1,8 milyon seçmen uzaydan gelmiş. Bu 1,8 milyonluk uzay seçmeni kaç oy kullandı bunu ispatlamaya çalışıyorlar eldeki veriler ve YSK daki iktidar durumunu da dikkate alarak sağlam delilleri ve rakamı yakalamaya çalışıyorlar diye Can ataklı anlatmış. Halk hukukî ispat vs çok net olmadan klasik CHP itirazı olarak algılayacagi için.
    Bunu aşağıladığın ümit bozdağ basbas bağırdı seçimden önce, deden ne dedi, sıkıntı yok herşey kontrolümüz altında. Eleştirince kızıyorsunuz!!
    Soğan kk ziyaretinde anlattı bunları, siz iş işten geçince farkediyorsunuz.
    Another day in paradise

5.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    O yüzdeni bu yüzdeni yok, 4 siyasal islamcıyı chp ye monte ettiren küreselciler amacına ulaştı, yarın Anayasayı ilk 4 madde dahil komple değiştirseler halka bile sormalarına gerek kalmayacak. Yani ülke 7 federasyona bölünse cemaat ve tarikatlar anayasal koruma altına girse, 60 küsür ana dilde eğitim olsa meclisten çok rahat 450 mv evet diyecek.
    Bu şartlarda kimin cb olduğu çok mu önemli?
    Chp yi yöneten üst akıl aynı zamanda akp yide yöneten üst akıl. Hedefleri tek.
    Mayınlar niye temizlendi? Suriye niye karıştırıldı, o kdr suri bölge niye boşaltıldı kim doldurdu.
    Uzar gider. Ama biz günlük yaşıyoruz, hatta anlık..
    Sen o yüzden Akp ye veriyorsun değil mi nasılsa üst akıl aynı diyerek...
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Sen o yüzden Akp ye veriyorsun değil mi nasılsa üst akıl aynı diyerek...
    Bu yazıdan bunu mu çıkardın zeka küpüm!
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    Kozmik oda için akp ye laf etmiş kk dedem, eee o adalet bakanını chp seçmen oyu ile mv yaptın ))
    Komedi yemin ediyorum..
    Erdoğanın hüdapar akp listelerinden girmedi demesi kadar saçma değil mi bu söylem..
    Another day in paradise

8.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bu yazıdan bunu mu çıkardın zeka küpüm!
    Yok senin geçmişte yazdıklarını da işin içine kattım mister turist. Ancak sana bir soru sordum cevabı vermedim , cevabın hayır ise üstelemem.
    Evet ise kendin bilmiş olursun yine de...
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 969/1009 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •