Sayfa 97/800 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    TOBO nun hedefi kaç görünüyor. Gerçi, beni 4,55 TL. den aşağısı kurtarmaz , oralara da zor gider, ama yine de merak ettim.... Bugün , düşen borsada az da olsa, yükseliş göstermesi moral verdi.... Şu, doğu akdeniz e giden gemilerimizden, sondaj malzemesi siparişi alsa çok güzel olur..... Ayrıca , fiyattaki bu yukarı yönlü ivmenin, gelebilecek, güzel bir arsa değerlemesi beklentisinden de olabileceğini değerlendiriyorum.
    sayın by akıl; çeşitli söylentiler var kuşlu sitede, TOBO hedefi 3.82 diyer var, flama yaptı yukarı hedefi 3.62 diyen var, düşen kanalın tepesi 3.54-3.75 diyen var, 3.39 üstü kapanışlarda hedef 3.58, 3.39 altı kapanışta 2.90'a geriler diyen de var. söylemler muhtelif, tabi bunlar hep grafik/teknik yorumcularının 200 haftalık ortalaması, fibonacci vs teknikçilerin çıkarımları.. firmanın karlı icraatları ve arsa değerlemesi dikkate alınmayan yorumlar. saygılar. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.

2.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    sayın by akıl; çeşitli söylentiler var kuşlu sitede, TOBO hedefi 3.82 diyer var, flama yaptı yukarı hedefi 3.62 diyen var, düşen kanalın tepesi 3.54-3.75 diyen var, 3.39 üstü kapanışlarda hedef 3.58, 3.39 altı kapanışta 2.90'a geriler diyen de var. söylemler muhtelif, tabi bunlar hep grafik/teknik yorumcularının 200 haftalık ortalaması, fibonacci vs teknikçilerin çıkarımları.. firmanın karlı icraatları ve arsa değerlemesi dikkate alınmayan yorumlar. saygılar. yatırım tavsiyesi değildir, acemi görüşlerdir bunlar.
    hıssedekı tek dırenç tahta yapıcıdır gerısı tahmın

3. aynen öyle sayın ardaxy,:yes:

4. Küçük yatırımcıdaki hisseler, büyüklere geçmediği sürece kalıcı yükseliş olmaz.Ne zaman ki biz , hissemizi satacağız , işte o zaman hisse uçacaktır diye düşünüyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; 12-06-2019 saat: 23:13.

5.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcıdaki hisseler, büyüklere geçmediği sürece kalıcı yükseliş olmaz.Ne zaman biz hissemizi satacağız , işte o zaman hisse uçacaktır.
    demek ki sabretmeyi başaran kazanacak...

6.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    demek ki sabretmeyi başaran kazanacak...
    Evet , hayta kardeş , aynen öyle. Ben, kendi adıma , sabredeceğim.

7. Aslında, 1-2 tavan yapsa, herkez hisseye üşüşür, ama bu tavanları yaptırmazlar. Çünkü, önce biz ky. lerden malı toplayıp, hisseye hakim olmaları gerekir. Aksi halde, malı yüksek fiyattan kucaklarında bulurlar.

8. Arsa hakkında da bir haber gelmiyor....Seçim de yaklaştı. Seçimden sonra piyasalar karışırsa halimiz harap. Tabii kısa vade için durum böyle. Sonra yine toparlanır. En az 2 yıl beklemeyi düşünüyorum.

Sayfa 97/800 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •