Sayfa 97/996 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

devleti şirket gibi yonettıgımıze gore şirketi işletmeyi en ıyı bılen uzan olduguna gore ciddiye almak lazım. en iyi finanstan anlayandır kendısı daha dogrusu calıstırdıgı adamları cok ıyı anlar bu işten

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu neyi açıkladı ben bir şey anlamadım ki.Rakamlar ortada geçen yılla bu yıl arasında aynı dönemler arasında bakıldığında her ilimizde ölüm miktarında nerdeyse yüzde seksen artış var.Kabak gibi belli işte bu ölüm artışı covid kaynaklı.Bunu allem kallem ne dersen de hesap ortada.Bu herif vaka hasta ayrımında da millete bu şekil saçma sapan açıklamalar yaptı,aslında ortada koca bir ayıp vardı.
    Haklısınız hocam öyle de bu zat o açıklamaları aslında zaten kendi kitlesine yapıyor, onları kandırıyım yeter diye düşünüyorlar. Tıp fakültesinden hocası olan bir profesör dr hanım bile bunu yerden yere vurdu televizyonda rastgelmiştim....
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sevgili dostlar sponsor adı altında kadın reklamları çıkıyor bu reklamları uygunsuzdur diye geri bildirimde bulunuyorum ancak yine çıkıyor. Bunu kokunden halletmenin bir yolu var mı?

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ciddi bir şey yapmazlar. Bu adamlar zenginliklerini paylaşmak için mi AB’yi genişlettiler ?
    Kendi refahlarını korumak dahada zenginleşmeleri için diğer ülkelere ihtiyaçları var. Hangisi almanyayı daha zenginleştirir. Türkiye mi ? Yunanistan mı ?
    Turkiye'yi hasta adam olarak tutmak icin herseyi yaparlar.

Yapmayacaklari tek sey, Turk Milletini karsisina almak olur, devleti degil.

Bir ruh hastasini arkalayip, Turkiye'ye bunlari yapmak, hayatlarinin yanlisi olacak bence.

Bu soz bir Alman tarih profesorune ait.

" Eger Tarihten, Turkleri cikarirsaniz, anlatacak bir avrupa tarihi kalmaz."

Su anda yaptiklari, tarihin hic bir doneminde olmadigi kadar, Turk Ulusunu islamdan uzaklastiriyor.

Eger, Islam terkedilirse, Avrupa icin bir Turk tehdidi kalmaz.

Onlar,surecten memnunlar.

Musluman Kardesler orgutune ruhen bagli bir ruh hastasini, 18 yil Turklerin basina dikerseniz, sonuclarina katlanirsiniz.

Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sevgili dostlar sponsor adı altında kadın reklamları çıkıyor bu reklamları uygunsuzdur diye geri bildirimde bulunuyorum ancak yine çıkıyor. Bunu kokunden halletmenin bir yolu var mı?

google kadın donu dıye arama yaptıysanız bol bol kadın donu reklamı cıkar. reklamları engelleme programı kurmanız gerek baska yolu yok

7.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku

Tamamen internet geçmişinizle alakalı
    Boynerden erkek iç çamaşırı almıştım ve haftalarca kadın iç çamaşır reklamları çıktı

Gaya beyle bana da vakkodan erkek don çıkıyor hep oradan alıyoruz donları
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 97/996 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •