Sayfa 972/992 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 7,769 - 7,776 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Olmazmi ustad bazen istifra dahi ediyorum bas agrisindan...arvales te ise yaramadi
    Minoset iyiydi ama firma kaliteyi dusurdu sanirim o da etki etmiyor artik 😄😄😄😄
    bir çene cerrahı , çene eklemi muayenesi , fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı komple iskelet sistemi bakımı , boyun kasları ile , ensedeki şeyleri neydi o omurları falan işte onlar bililir yaaa.
    meslek hayatımda yüzbinlerce vak' a gördüm .... bir çok rahatsızlığın altında başka şeyler oluyor
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    bir çene cerrahı , çene eklemi muayenesi , fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı komple iskelet sistemi bakımı , boyun kasları ile , ensedeki şeyleri neydi o omurları falan işte onlar bililir yaaa.
    meslek hayatımda yüzbinlerce vak' a gördüm .... bir çok rahatsızlığın altında başka şeyler oluyor
    Bak hamza abey yine soruyorum ve bakis acim duz. Sen daktormusun?😃😃😃

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bak hamza abey yine soruyorum ve bakis acim duz. Sen daktormusun?������
    bizim aile atadan deden dünyanın sayılı at çiftliği sahiplerinden ... dedemgil , ailede bi de bu işin ilmini okumuş olsun dediydi ...
    fakülte rektörü , oğlum hem çapkınlık gece hayatı hem eğitim olmaz , fakültede kızlar senin manyak yaşam tarzına uyacaklar diye derslere konsantre olamıyorlar , dediydi... baytarlık 2 terk ... dedeme söylemedik ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    bizim aile atadan deden dünyanın sayılı at çiftliği sahiplerinden ... dedemgil , ailede bi de bu işin ilmini okumuş olsun dediydi ...
    fakülte rektörü , oğlum hem çapkınlık gece hayatı hem eğitim olmaz , fakültede kızlar senin manyak yaşam tarzına uyacaklar diye derslere konsantre olamıyorlar , dediydi... baytarlık 2 terk ... dedeme söylemedik ...
    Ustadim kop gel diger basliga bu arada mesleginiz nedir ben de merak ediyorum espri tarziniz guzel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Arkadaşlar, aranızda dava açılan kişiler olabilir. Listeyi bir kontrol edin isterseniz.
    BDDK'dan 'kriz ve döviz' haberleri hakkında suç duyurusu
    https://www.gercekgundem.com/ekonomi...a-suc-duyurusu
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    dolardandır üstat bugün tutturdun ama öncekilerde adet ağrısı gibi kıvrandırıyordu sizi
    Ne adeti yavv. Menopoza girmiştir o.

7.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    baş agrım yok..boyun agrısı yapıyor..herkesde farklı tecelli eden agrılar var..kıme koluna kıme göğüs agrısı..sinir nereyı ınnerve edıyorsa orda agrı veya uyuşma olur..ben tempur marka yastık kullanırım geceleri.. mukemmel tedavi eder
    Hocam ben sırtüstü yatislarda yastık kullanmıyorum.
    Boyun fıtığı bendede var.yastiksiz yatmak sakincalimidir.

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Hocam ben sırtüstü yatislarda yastık kullanmıyorum.
    Boyun fıtığı bendede var.yastiksiz yatmak sakincalimidir.
    Bu baslikta goygoy yasaklandi ustad.

Doktorumuz su baslikta cevapliyor sorulari

https://www.hisse.net/topluluk/showt...55#post3524655

Sayfa 972/992 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •