Sayfa 977/1043 İlkİlk ... 4778779279679759769779789799871027 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,809 - 7,816 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    Hocam iyi akşamlar bu afyon bizi patlatıcak en sonunda. Nasıl son durum
    korkma 4.68 altına gelmedikce rahat ol 4.68 stop koyarsın 1 saat 4.68 altında kapanış yaparsa satarsın kısa düşünüyorsan ben afyon beklicem sabırla ister düşsün ister cıksın hedefe kadar afyondayım

2. Çelik hocam yayla bugün yerlerde sürünürken son düzlükte %4.5 yapmasının sebebi nedir? Yarında sizce devam edermi yukarı yön?

RMX1921 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Celik hocam Hatek için tebrikler . Mükemmel ucuz kağıt. Bugün sabırla bekleyenler için tavan .

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    korkma 4.68 altına gelmedikce rahat ol 4.68 stop koyarsın 1 saat 4.68 altında kapanış yaparsa satarsın kısa düşünüyorsan ben afyon beklicem sabırla ister düşsün ister cıksın hedefe kadar afyondayım
    Hocam algyo için bir cümle yorum yaparmisiniz teşekkürler

5. Sn çelik çomak #yayla için yorumunuz nedir akşama doğru hareketlendi bir miktar
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    tıre bana uyuzluğuna hareket etmiyor afyon dersen boşuna numara yapıyor gruplar girdi hisseye telegram ve watsap grupları onlarıda bu gün döktü izleyelim bakalım en fazla seneye gider dert etmiyorum şunun şurasında seneye ne kaldı
    RMX2170 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iş yerinden cıkmadan telefondan yazdım erkenci sayılmam soruları cıraklar neden cevaplamıyor sadece esma hnm bir soru cevaplamış
    Hocam bekleyen bir soru vardı onuda cevapladik. Ara ara bakıp soru varmı diye. Gündüzleri elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. PEKGY sorduk alış emri verdiğim seviyeye gelmeyince alamadık. Kısmet değilmiş. KLGYO için bir yorum rica ediyorum.

7. yayla cok dinlendi yarında devam eder artık 5 üstü biryere yerleşmeli düşmemek kaydıyla YTD

8. Hocam Algyo bakarmisin çok sert hareketleri oldu ne yapar sizce

Sayfa 977/1043 İlkİlk ... 4778779279679759769779789799871027 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •