Sayfa 977/1001 İlkİlk ... 477877927967975976977978979987 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 7,809 - 7,816 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bist ucuyor
    Tcd hisseleri cimbizla secilmis gibi yerinde sayiyor...
    Gozde yapacagini yapiyor yine
    Gozde adindaki kadinlardan bile nefret ettirdi bu hisse
    Üstad bu gözde Eib fonun içinde de var, Eib de bu yüzden son bir haftadir yerinde sayıyor

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    13u beklemeyin fon alirken engec 12.30 da alin
    Muhtemelen valor atti
    Bugun 14.30 da hesabina gecer
    Aslinda sanslisin
    Bugun daha dusukten alacaksin
    Kazara kar etmissin farkinda degilsin...

Ben garanti kullaniyorum
    Hic bir halta yaramiyor
    Teşekkür ederim hocam. Böyle bir durumda bugunun fiyatıyla mı alıyor oluyorum peki?

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Kredi faizimi hesaplıyorsunuz üstadım vadeliyle mi karşılaştıyorsunuz. İkisi farklı hesaplanıyor çünkü benim söylediğim vadeli mevduatla karşılaştırma. Kredi faizi diyorsanız aylık %0.38 doğru derim ben o zaman.
    😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Alıntı Originally Posted by Camit Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim hocam. Böyle bir durumda bugunun fiyatıyla mı alıyor oluyorum peki?
    Suan ne goruyorsan o fiyattan alir
    Bugun de iyi gidiyor muhtemelen girer girmezde kara gectin hayirli olsun...

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Üstad bu gözde Eib fonun içinde de var, Eib de bu yüzden son bir haftadir yerinde sayıyor
    Evet syn melihsah bunu 10 gun once eib varkende yazmistim
    Gozde hem eib i hemde tcd yi yakti....tcd deki orani da saglam...malesef

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Kredi faizimi hesaplıyorsunuz üstadım vadeliyle mi karşılaştıyorsunuz. İkisi farklı hesaplanıyor çünkü benim söylediğim vadeli mevduatla karşılaştırma. Kredi faizi diyorsanız aylık %0.38 doğru derim ben o zaman.

Onayı aldık rahatladım Kredi veya borç şeklinde hocam, onu detaylandirmayinca vadeliyle karıştı doğal olarak, pardon👍👍 Ayrıca kafa karışıklığım geçti, bu da çok iyi oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Onayı aldık rahatladım Kredi veya borç şeklinde hocam, onu detaylandirmayinca vadeliyle karıştı doğal olarak, pardon👍👍 Ayrıca kafa karışıklığım geçti, bu da çok iyi oldu.
    Aylık faizi hesaplamanızda 5 yıl sonra ödeme yapılacaksa pek mantıklı değil. Kredi hesaplamasında da aylık yapılan ödemeler üzerinden ana para ve faiz düşülerek hesaplanıyor. Tek seferde alacağınız orana bakmak gerekli.

8.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Sn Shangil açıkçası bu tip bir uygulama kullanmak istemedim. Sistemin kendi içeriğinden bir masraf eklenebilir diye, bir de sn webster doğru olduğunu belirttı. Formül olarak hata nerede sn Azercan acaba? Yani 60'a bölme kısmında mi hata var?
    Tabi ama en dogrusu odur dostum
    Yani kural kredi kullanmak bankalarda o yuzden siz 0.6 faiz orani bankadan alsaniz 5 yillik 95000 verirse 117000 geri vereceksiniz
    0.38 aylik faizle 108 bin kusur odeyeceksiniz 1813 taksit tutari

Sayfa 977/1001 İlkİlk ... 477877927967975976977978979987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •