Sayfa 978/1030 İlkİlk ... 4788789289689769779789799809881028 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,817 - 7,824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Denizbank ile çalışan var mı? Günlük ne veriyor arkadaşlar?
    eft havale ücretleri var mı? Hoşgeldin faizi günlük mü?

2. Gariban babası Aktif kaldı piyasada.
    Bono al sat yaptım 724 günlük bono %28 faiz.
    Dolarda 5.2-5.3 olana kadar böyle devam.

3. Ppk da faizin sabit kalmasını piyasalar takmadı bakalım stopaj indirimi konusu ve 4 kasım iran ambargo konusunda nasıl tepki verilecek

Alıntı Originally Posted by cimri Yazıyı Oku
    Gariban babası Aktif kaldı piyasada.
    Bono al sat yaptım 724 günlük bono %28 faiz.
    Dolarda 5.2-5.3 olana kadar böyle devam.
    Yakında birleşik aktifçiler tugaylari cemiyetini kuracagiz...islak imzali nufus idaresinden kaşeli kimlik bilgilerinle ve 2 guncel fotonu genel mudurluge getir direk aktifbank yoldaş uyesi ol...)....hedef 1 milyon..

5.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Dolarda 5.45 civarini bekle...gelir gelmez bilemem ama riske girmeyip dahada dusebilir demeden 5.50 usd civari dolara gecmek adami uzmez..orta vadede garanti maliyet...evet aktif yakinda gunluk faizleride asagiya cekecek..bunuda normal bono oranlarindan zaten anliyabiliyoruz...ancak bugun gunluk %26 bile verse kisa vade yatirim icin genede cogu bankaya gore kotunun iyisi olur...tabi %28 den devam edenler icin sozum meclisten disari...onlara hayat guzel)
    üstat merhaba,

aktif günlükde oran yükseldiği zaman bonuyo bozup tekrar aldığımızda yüksek orandan bağlamış oluyoruz. Oran düştüğünde ne oluyor.Şuan vadeye kalan gün 339 gözüküyor. 339 gün daha 26,40 dan almaya devam mı ediyorum. Bugün oran düşse düşükden mi hesaplıyorlar.

iyi günler

18 eylulde vade donusumde faizlerin en sozde kızgın doneminde 96 gunluk %33 den baglamistim...bu sabah pişkin bir sekilde subeyi aradim bunun vadesini dahada uzatabilirmiyiz teklifinde bulundum...şefleri bana oglen yemeginde gel sana taner borekten caddede kiymalisindan kol boregi ısmarliyalim yaninda ayranda dahil dediler)

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    vov hesap ne zaman cıkartmıs 1000 tl den 2000 e bosta kalanı ...bankalar da caktılar baktılar 32 likler ile gunlukler arasında faiz farkı kalmadı gunluklerde bosta kalanı yukseltmeye basladılar ..bazıları hic bırakmıyordu eskiden..simdi bosta bırakmayan tek vakıfınki kaldı haralde ..turuncu da var ama onun oranı yaramaz 22 ...32 likler 200-300 baz yukarda olurdu gunluklerden simdi esitlediler hep ..gunlukte kalsan bi olay 32 lik kalsan bi olay ..milleti arada bıraktılar bu oranlarla .
    Yanlış Bakmışsınız Halen 1K Boşta Kalan,
    Minimum Açılış Tutarı 2k.

8. Burgan temditler için geçen hafta 25 veriyordu ,bu hafta için 23.50 teklif ediyor.Düşme eğiliminde şeklinde belirtiyorlar.
    Güldüreni ise hala 26,kullanmayan kaldı ise stopaj indirimi ile cazip duruyor.

Sayfa 978/1030 İlkİlk ... 4788789289689769779789799809881028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •