Sayfa 978/981 İlkİlk ... 478878928968976977978979980 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 7,817 - 7,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Alıveeeemişleeee dolaaalaarı şinciii gara gara düşünüyollaaaa...der yine damat EGE şivesiyle yakında TV lere çıkıp
    Denizli’de doğmuş, İzmir’de büyümüş ve halen İzmir’de yaşayan biri olarak o damadın ağzına yakışmaz şivemiz has Egeli olmadığı için.

MB nın verdiği bugünki faiz kararından sonra; %24 faiz varken dth lar fırsat buldukça yükselirken şimdi 19.75 de dth lar çözülecek ve parayı piyasaya sürecekler beklentisi bana pek gerçekçi gelmiyor, bu yaz rekor turist dolayısıyla döviz girdisinden dolayı piyasa biraz rahat, peki Eylül Ekim geldiğinde turist evine dönmeye başladığında ne olacak merak ediyorum. Cari açık, kısa vade borçlar, işsizlik enflasyon (kağıt üzerinde değil sokaktaki)... Hayırlısı bakalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    webster açmasın da kim açarsa açsın.
    webster ı bildiğimiz için açması taraftarıyım, en azından beklentimiz olmaz, yükselirse süper olur.

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bu kadin normal bi alman degil
    Cunku hicbi alman kadin yedi dene cocuk yavrulamaz
    Benim Avusturyalı arkadaşımın kız arkadaşının 18 kardeşi vardı (19 kardeştiler , tek anneden ve babadan)

Ben de inanamamıştım ama 3-4 kardeşi ile tanıştıktan sonra gerçek olduğunu anladım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    webster ı bildiğimiz için açması taraftarıyım, en azından beklentimiz olmaz, yükselirse süper olur.
    Webster açmasın.Webster da şaşma olmaz. Direk tersi çıkar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Benim Avusturyalı arkadaşımın kız arkadaşının 18 kardeşi vardı (19 kardeştiler , tek anneden ve babadan)

Ben de inanamamıştım ama 3-4 kardeşi ile tanıştıktan sonra gerçek olduğunu anladım.
    İyi ama kariyeri neydi
    Domuz ciftligi sahibi :-)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Enseyi karartmamak lazım...

Bir de şöyle bakın...

Bugünün sonunda, "altın, faiz, BİST ve dolar "dan, sadece dolar artıda...

An itibariyle dolar kuru 5,7069...

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku

Tesekkurler rxpu desteginden dolayi

Benim tanidigim ermeni asilli bir aile var. Baba 1 anne 2 tane. Toplamda 23 kardesler. 11 ve 12

Ve iclerinde sadece bir tanesi kiz o da en kucugu. Dusunsene kizin 22 tane abisi var.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    Özgür hocayı dinlemenizi tavsiye derim.Yıllardan beri tanırım..İşinde iyidir..

https://www.youtube.com/watch?v=PVRSa6-YCnw
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 978/981 İlkİlk ... 478878928968976977978979980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •