Onemli Gunler Banner
Sayfa 98/385 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 777 - 784 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Albatros25 Yazıyı Oku
    Ya arkadaş 8den 3 egelmıs saçma sapan sırket degıl dıyorsun...sağlam sırket olsa patronu adam olsa 50 kademe basabılırlermı..hayır...
    Kardeş bu kağıdın halka açıklığı düşük top koşturabiliyorlar ki bu danışıklıdır ama bak gör sende buradasın bende buradayım kıytırık ama her yıl kar yapıp temettü veririz varmı böyle çapulcu olupta bunu yapan

2. Birde kağıda sövüyorsan sat çık birdaha da uğrama kardeş sana hitap etmiyor demektir

3. Ciğerlere kadar dayadı.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. Haydan gelen huya gitti, ykgyo ve mzhdl den kazandığım yüzde 20 yi 1 saatte yedi, güzel ders oldu, böyle dandik hisselere girerken 2 kere düşünmek lazım, her gördüğümüz metroya atlamayacakmışız,uyaran arkadaşı dinleseymişim keşke.

5. araç ağır hasırlı sanırım bari 3.10 kapasaydı keşke neyse sağlık olsun

6.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    halktaki mallar patronun değilmiydi patron mal mı satmış sizce

7.  Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    sn boga ayı nerlerde
    Merhaba sn.kaan28301, öncelikle herkesin Kadir Gecesi mübarek olsun. Bugün benim için yoğun bir iş günüydü. Tüm gün dışarıdaydım, mümkün olduğunca cepten takip etmeye çalıştım. Hisselerimin önemli bir kısmını 3.06 ve 3,25 ten satıp daha önce uzun süredir elimde olan kağıda girdim. Tavan olduktan sonra 3,23 seviyelerindeki hareketi işkillendirmişti ama kalan hisselerimi satmadım. Daha sonra tekrar baktığımda 2,77'yi görünce şok oldum açıkçası. Tavandan bu kağıdı alanlar var.Yazıklar olsun bu insan müsveddelerine. Allah bildiği gibi yapsın. Yine de önümüzdeki günlerde tekrar yukarıya dönüş yapabileceğini umuyorum. Hayırlısı...

Sayfa 98/385 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •