Sayfa 980/1000 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,833 - 7,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Şöyle twitter' ı bi turladım, Kavcıoğlu' yla yapılan programa tepkileri gözlemledim.

Ekonomistler, bankacılar, eski MB çalışanları, kahırlarından ölecekler...

Tabi çok ağır şeyler söyleyenler de var, en azından bizim topiğin bir ayarı var dedim.

Durum vahim, yabancılar falan dalga geçiyorlar..

Troller zaten zır cahil, anlamıyorlar mevzuyu, anlayabileni var mı anlamadım ama varsa salağa yatıyorlar, goygoy peşindeler..

Allah sonumuzu hayreylesin, teknik temel filan boş işler, bunların kafası güzel, bizim rezervi alıp borçlarını kapatmışlar, bunu yaparken de arbitrajın dibine vurmuşlar, olay bu, gizli işler onlar açıklanmaz diyorlar, dağılabiliriz..
    Hala dolarda 6.50-6.80 bekleyenler var. Ne diyeyim, Allah akıl fikir versin diyeceğim ama Allah'a da bu kadar yüklenilmez ki.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Birileri bu coin olayını hep kasa kazanır mantığı ile fena planlamış.amma çok aracı kurum varmış, hemde denetimsiz
    Dostum dolares 7.60 olmadı...
    Coini boş ver.
    Onlar baştan batık.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    adamın 13 uçağından sadece birisinin değeri 400 milyon dolar
    çarpsana 8.40'la bir de yıllık faizini hesapla % 20 den bak kaç mercedes alınıyor
    diğer 12 uçağın maliyeti ve haykoya saçılan paraları hesaplayınca mercedesler çerez bile değil..
    Haksızlık etmeyelim, adam kamuda tasarrufa gidilecek dedi. O kadar tasarruf ediyor, yine de yaranamıyor.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Millet bu borsaları nereden bulmuş acaba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Mutfak dolabı yaptıracağım 10 gün önce bi dolapçı geldi muhabbet sırasında acayip bi yer buldum coin alıp satıyom dedi coinler yakında patlar dikkatli ol dedim yok abi bişey olmaz çok kazzandırıyormuş dedi peki dedim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Mutfak dolabı yaptıracağım 10 gün önce bi dolapçı geldi muhabbet sırasında acayip bi yer buldum coin alıp satıyom dedi coinler yakında patlar dikkatli ol dedim yok abi bişey olmaz çok kazzandırıyormuş dedi peki dedim
    Mutfak dolabın hayırlı olsun.
    Başkan tezgah arası 3D manzaralı damperli cam taktırmayı unutma.!!
    Mutfakta pozitiv enerjili olsun.!!!
    Mutfak tavanına alçı pandan kenarlarına 60 cm Aralıkta 10 watt lık 12/24 voltluk led spot lamba döşettir.
    Orta havuzunada 3 D görünümlü çiçek desenli gergi tavan yaptır.!!
    Son düzenleme : BOSPOROS; 24-04-2021 saat: 11:05.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Bu arada kripto borsası nasıl batar oda ayrı tartışma konusu, sen aracı ile satıcı arasında aracılık yapıyorsun komisyon alıyorsun.
    Senin herhangi bir varlık veya yükümlülüğün yok diye biliyorum. Yanlış mıyım ? Yani tüm kullanıcılar kriptolarını çekseler bile senin sabit giderlerin dışında bir giderin olmaması gerekiyor.
    Bizimkilerin sistemi nasıl ki ?

O egeli ben değilim

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bu arada kripto borsası nasıl batar oda ayrı tartışma konusu, sen aracı ile satıcı arasında aracılık yapıyorsun komisyon alıyorsun.
    Senin herhangi bir varlık veya yükümlülüğün yok diye biliyorum. Yanlış mıyım ? Yani tüm kullanıcılar kriptolarını çekseler bile senin sabit giderlerin dışında bir giderin olmaması gerekiyor.
    Bizimkilerin sistemi nasıl ki ?

O kadar parayı bir arada görünce aptallaşıyorlar (iyice ) benim tahminim. Lüks arabalar, başka alanlarda yatırımlar vs vs. Doge'ye basarlar yatırımcının parasını doge çakılınca bunlar da çakılır.

Diyorum ya, elemenlar lise terk.

Size mantıksız gelen herşey onların dünyasında olağan.

Binlerce insan da zaten paralarını teslim ettikleri vatandaştan daha akıllı değiller.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Reklam veriyorlar heryere. Interneti reklamsız kullananların bu soruları sorması doğal. Çoğu zaman da bir şekilde kendini parlatmış youtuberları buluyorlar para yedirip o günkü yayının içeriğine yediriyorlar reklamı. Bu daha sinsice.
    Arkadaşlar bugün sizlere bitcoin ürününden bahsedeceğim diye mi başlıyorlar . Lütfen kanalıma abone olmayı unutmayınız.

O egeli ben değilim

Sayfa 980/1000 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •