Sayfa 982/1030 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,849 - 7,856 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. 6'lardan girdiğim dolarları 6buçuklarda kar ediyorum derken sonra tekrar 6'lara inmesiyle karı sıfırladıktan sonra bozmuştum. İniş trendinde biraz al sat uğraşmıştım ama pek sonuç alamamıştım. Sonuçta alamadığım TL faizi zararım olmuştu. Bugün 5.5'tan %10 girdim tekrar. 5.30'lara 5'lere doğru inmeye meyil edecek olursa her 10 kuruş inişte %10 daha girebilirim diye düşünüyorum. Nihayetinde %50-%50 gibi bir pozisyon planlıyorum 5'lere kadar inecek olursa. Son 2 aya bakınca 5.5 almak için güzel bir yer gibi görünüyor görünmesine ama iniş trendi devam edecek görüşü de yaygın veya yatay gidecek veya trend aşılmadıkça alınmaz görüşü de hakim. Bu şartlar altında yüklü giresim gelmedi.

HSBC dolar için O/N %4 32 gün %5 verdi.

2. yazılıp çizildiği gibi dolar da 5 altı olur, hatta 4,80 ler görülürse böbreği satıp girecek çok kişi var

3. Halkbank 1 aylık % 25.50...Personel olduğu için herhalde...

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Beyler akbank direkt'te gecelik faiz var mı?YA da b tipi fon alma şansımız var mı?Zorlu enerji bonosu için bugün başvuru yapıp parayı gönderdim..2 gün boşta durmasın..
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

5.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Beyler akbank direkt'te gecelik faiz var mı?YA da b tipi fon alma şansımız var mı?Zorlu enerji bonosu için bugün başvuru yapıp parayı gönderdim..2 gün boşta durmasın..
    İkisi de var ama siz yine şubeniz ile konuşun.

6.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    yazılıp çizildiği gibi dolar da 5 altı olur, hatta 4,80 ler görülürse böbreği satıp girecek çok kişi var
    4.50 aşağısına süzülüp salınan korku ile hem yılanoğlunu ceplerinden alırlar hem de böbreklerinden olmuş olurlar.. pariteler için asla böbrek satılmaz hocam... asset değil ki bu ?

7. Dolarda o eski tsunami tarzı haraketleri bekleyenler mevduat faizi fırsatını kaçırıyor.Açın gözünüzü ..Bu fırsatı kaçırmayın .
    5 olursa alın yada gram altın 190 tl olursa alın atın kenara .Ama şu an mevduatın tadını çıkarın derim.
    Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by cimri Yazıyı Oku
    İkisi de var ama siz yine şubeniz ile konuşun.
    18 ile bağladım,gecelik repo...Boşuna yatacağına bu da iş görür...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

Sayfa 982/1030 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •